Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak karmi synka. Milan tak mocno wyrósł, że powoli robi się nie do poznania

Agnieszka Włodarczyk z synkiem

Agnieszka Włodarczyk z synkiem

Agnieszka Włodarczyk dodała zdjęcie, na którym karmi swojego synka, Milana. Chłopczyk naprawdę mocno wyrósł. Fanki aktorki są wniebowzięte.

Agnieszka Włodarczyk to gwiazda kina. Chyba każdy oglądał film Sara z nią i Bogusławem Lindą. Obraz budził spore kontrowersje ze względu na nagie sceny z udziałem 16-letniej wówczas aktorki. Rola otworzyła Agnieszce furtkę do dalszej kariery i spowodowała lawinę kolejnych propozycji występów w filmach oraz serialach.

Aktorka ostatnio nieco ograniczyła karierę i skupiła się na życiu prywatnym. W 2020 roku weszła w związek ze znanym sportowcem Robertem Karasiem. Para doczekała się wspólnie synka, Milana, który pojawił się na świecie w lipcu ubiegłego roku. Niestety rodzice chłopca podzielili się ostatnio smutnymi wiadomościami. Robert nabawił się poważnego urazu kręgosłupa, który zmusił go na dłuższy czas do zaprzestania aktywności fizycznej, między innymi ze względu na konieczność założenia kołnierza ortopedycznego. Kontuzja spowodowała, że mężczyzna musiał odwołać swój udział w walce na gali Fame MMA.

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak karmi synka

Agnieszka ma więc teraz podwójne zajęcie. Nie tylko musi się opiekować synkiem, ale również swoim partnerem, który aktualnie nie znajduje się w najlepszym stanie. Wypełnia jednak te obowiązki we wzorcowy sposób. Właśnie dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją w momencie, gdy akurat karmi Milana przy pomocy butelki.

Na nowym ujęciu widać, że chłopiec sporo już podrósł. Na jego głowie pojawiły się gęstsze włoski, przez co powoli staje się on nie do poznania. Fanki Agnieszki zasypały ją i jej dziecko komplementami, pisząc w komentarzach:

  • Pięknie razem wyglądacie kochani.

  • Super wyglądacie. A Milan jak wyrósł! Wow.

  • Fajny dresik.

Aktorka dodała nieco wcześniej zdjęcie z piaskownicy.

Piaskownica to absolutny szał!
Chyba musimy zorganizować taką w ogródku
Podobno najlepsze są zamykane – szczególnie jak mamy zwierzęta. Albo trzeba przeprowadzić się nad morze – napisała w opisie fotek wykonanych w tym miejscu.

Lubicie Agnieszkę Włodarczyk?


Agnieszka Włodarczyk karmi synka

Agnieszka Włodarczyk karmi synka

Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy

Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy

Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy

Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×