Szukaj

Agnieszka Radwańska chudnie w oczach. Minęło kilka miesięcy, a ona jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska po ciąży schudła w błyskawicznym tempie. Gwiazda sportu zaledwie kilka miesięcy po porodzie może się pochwalić talią osy. Jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą.

Agnieszka Radwańska w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Tenisistka, która już zakończyła karierę, teraz całkowicie skupia się na swojej rodzinie. Gwiazda od momentu, gdy ogłosiła ciążę, chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami i opowiadała o swoich przygotowaniach do powitania na świecie pierwszego dziecka. Już wcześniej zdradziła, że razem z mężem Dawidem Celtem czekają na synka. Informację o narodzinach chłopca przekazał w social mediach dumny tata, który jako pierwszy opublikował zdjęcia małego Jakuba. Chociaż pokazał tylko fragment jego dłoni, to i tak fani byli wniebowzięci a na świeżo upieczonych rodziców spłynęła lawina gratulacji z całego świata.

Od momentu narodzin synka Agnieszka co jakiś czas sprawi swoim obserwatorom wielką niespodziankę i opublikuje kolejną fotografię maluszka. Chociaż nie ujawnia jego wizerunku to i tak internauci mogą podglądać, jak szybko rośnie chłopiec. W styczniu Kuba skończył już pół roku, a jego mam zachwyca figurą.

Agnieszka Radwańska pokazała figurę po porodzie

Agnieszka już kilka dni po powrocie ze szpitala udała się z synkiem na pierwszy spacer. Tenisistka wskoczyła w krótkie spodenki i już wtedy zebrała sporo komplementów dotyczących jej sylwetki po ciąży. Okazuje się, że młoda mama cały czas pracuje nad swoim ciałem, a podczas opieki nad synkiem znajduje także czas na siłownię i dbanie o smukłą talię.

Agnieszka właśnie pochwaliła się zdjęciami prosto z sali treningowej, na której wyciska siódme poty. Trzeba przyznać, że może się pochwalić oszałamiającą talią i zgrabnymi nogami. Efekty ćwiczeń widać gołym okiem.

Piątek, piąteczek#piatekweekendupoczątek #siłka #formamusibyć. Friday gym – napisała pod zdjęciem.

Pod zdjęciem od razu znalazło się mnóstwo komentarzy, w których fanki komplementują sylwetkę mamy małego Jakuba.

  • Świetnie wyglądasz mamuśko.
  • Świetnie Pani wygląda.
  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyglądasz prześlicznie i fantastycznie.
  • Rewelacyjna figura.

Nie można się dziwić internautom, ponieważ Agnieszka zaledwie kilka miesięcy po porodzie jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą.


Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z Jakubem

Agnieszka Radwańska z Jakubem

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×