Szukaj

Agnieszka Radwańska świętuje pierwsze pół roku synka. Z tej okazji zamieściła uroczy kadr z małym Jakubem

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska ma dzisiaj wielkie święto. Tenisistka postanowiła uczcić pierwsze pół roku od kiedy jej synek jest na świecie. Z tej okazji pokazała najnowsze zdjęcie małego Jakuba. 

Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej utytułowanych tenisistek na świecie. Karierę w sporcie rozpoczęła już jako nastolatka. Dwa lata temu gwiazda ogłosiła zakończenie sportowej kariery. W połowie zeszłego roku Isia rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Razem ze swoim mężem Dawidem Celtem doczekali się narodzin pierwszego dziecka. O ciąży małżonkowie poinformowali kilka miesięcy wcześniej. W trakcie oczekiwania na dziecko chętnie udzielali wywiadów, a przyszła mama z dumą prezentowała swoje rosnące krągłości.

Radosną nowinę o narodzinach syna przekazali za pośrednictwem social mediów. Dumny tata opublikował pierwsze zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jak maleńki Jakub, trzyma go za palec. Pod niezwykle uroczym kadrem fani z całego świata zostawili tysiące gratulacji. Od tamtej pory dumni rodzice co jakiś czas pokazują kolejne zdjęcia swojego synka. Chociaż Agnieszka nie publikuje jego twarzy, to i tak możemy podglądać jak szybko rośnie maluszek.

Agnieszka Radwańska świętuje pół roku z synkiem

Agnieszka jest bardzo zaangażowaną mamą, a od kilku miesięcy synek stał się jej oczkiem w głowie. Ostatnio sporo mówiła o nim podczas swojej wizyty w programie Dzień Dobry TVN. Wyjawiła, że nowa rzeczywistość, w której się znalazła, bardzo jej odpowiada.

Chciałam, żeby wszystko się zmieniło i absolutnie nie tęsknię za swoim starym życiem. Pierwszy raz jestem w domu kilka miesięcy i dobrze mi z tym. Dobrze mi na własnej kanapie, w swoje kuchni. W roku spędzałam w Polsce zazwyczaj dwa, trzy miesiące po 12 dni. Przy małym dziecku wszystko się zmienia. Teraz jest życie rodzinne – mówiła Radwańska w DDTVN.

Bycie mamą tak bardzo jej się podoba, że już powoli myślą z mężem o tym, żeby mały Kuba jak najszybciej doczekał się rodzeństwa. Jest to jedno z jej marzeń.

Wiem, jak to fajnie jest mieć kogoś w domu, z kim się można pobawić, robić praktycznie wszystko razem. Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo – mówiła w DDTVN.

Chłopiec przyszedł na świat 27 lipca, a dzisiaj szczęśliwa mama świętuje pierwsze sześć miesięcy ze swoim synkiem. Tenisistka z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami jego najnowszym zdjęciem. Na Instastory zamieściła fotografię, na której widzimy, jak Jakub tuli się do swojej mamy. Gwiazda opatrzyła ją jedynie dwoma hasztagami #6mounthofhappiness i #majuzpolroku. Piękne ujęcie mamy i syna możecie zobaczyć w naszej galerii.


Agnieszka Radwańska z synem Jakubem

Agnieszka Radwańska z synem Jakubem

Agnieszka Radwańska – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Agnieszka Radwańska – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×