Szukaj

Agnieszka Radwańska o drugim dziecku w „DDTVN”. Wyjawiła macierzyńskie sekrety i oczarowała stylizacją

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska była gościem dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Gwiazda nie tylko oczarowała swoją stylizacją, ale zdradziła też swoje wielkie marzenie związane z macierzyństwem. 

Agnieszka Radwańska w tym roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda szybko pochwaliła się w mediach swoim wielkim szczęściem. O wszystkim poinformowała w uroczy sposób, publikując na Instagramie zdjęcie maleńkich skarpetek, pod którym pojawiła się lawina gratulacji z całego świata. Sportsmenka ma bowiem wielu sympatyków nie tylko w Polsce. Ze względu na wielką karierę w sporcie jej nazwisko znane jest w każdym zakątku globu. Od tamtej pory była tenisistka chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami swoich powiększających się krągłości.

W czasie ciąży bardzo chętnie udzielała wywiadów i opowiadała o swoim oczekiwaniu na dziecko. Razem z mężem Dawidem Celtem nie mogli się doczekać, aż ich pociecha przyjdzie na świat. Pod koniec lipca media obiegła szczęśliwa nowina. Dumny tata podzielił się informacją o tym, że maleńki Jakub jest już na świecie. Opublikował on też pierwsze zdjęcie chłopca, na którym maluszek trzyma go za palec. Gratulacjom nie było końca.

Agnieszka Radwańska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka błyskawicznie wróciła do formy po ciąży. Już kilka dni po porodzie wybrała się z synem na pierwszy spacer i zachwycała sylwetką. Ku uciesze fanów świeżo upieczona mama chętnie publikuje też zdjęcia swojego synka. Chociaż nie pokazuje jego twarzy, to i tak możemy podglądać, jak maluszek szybko rośnie. Dzisiaj Isia pojawiła się w Dzień Dobry TVN i opowiedziała o macierzyństwie, które odmieniło jej życie:

Chciałam, żeby wszystko się zmieniło i absolutnie nie tęsknię za swoim starym życiem. Pierwszy raz jestem w domu kilka miesięcy i dobrze mi z tym. Dobrze mi na własnej kanapie, w swoje kuchni. W roku spędzałam w Polsce zazwyczaj dwa, trzy miesiące po 12 dni. Przy małym dziecku wszystko się zmienia. Teraz jest życie rodzinne.

Gwiazda zdradziła również, że marzy o tym, aby jej synek nie wychowywał się jako jedynak. Sama ma siostrę i chce, aby Kubuś również miał rodzeństwo.

Wiem, jak to fajnie jest mieć kogoś w domu, z kim się można pobawić, robić praktycznie wszystko razem. Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo – mówiła w DDTVN.

Możemy zatem się spodziewać, że razem z mężem już niedługo po raz kolejny pochwalą się radosnymi wieściami.

Agnieszka pojawiła się w studiu bardzo rozpromieniona. Rozsyłała uśmiechy i sprawiła prawdziwą gratkę paparazzi, pozując im do pięknych zdjęć.

Miała na sobie piękny płaszcz  musztardowym kolorze, który swoim kolorem zdecydowanie przywoływał wiosnę. Do wszystkiego dobrała szarą czapkę z puszystym pomponem oraz czarne kozaczki. Wszystko prezentowało się zjawiskowo. Zadbała też o odpowiednie dodatki, czyli małą czarną torebkę, którą przełożyła przez ramię.

Po wyjściu ze studia wsiadła do pięknego, czerwonego porsche i popędziła do synka.


Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×