Szukaj

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem. Macierzyństwo już dało jej w kość

Agnieszka Radwańska - pierwszy spacer

Agnieszka Radwańska - pierwszy spacer

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synkiem. Macierzyństwo już dało jej w kość. Co napisała?

Agnieszka Radwańska powitała na świecie pierwsze dziecko. O narodzinach synka jako pierwszy poinformował na Twitterze jej mąż, Dawid Celt, Opublikował zdjęcie dziecięcej rączki, w opisie zdradził, że chłopiec nazywa się Jakub. Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń i życzliwych słów, więc także tenisistka pokazała maluszka i podziękowała za miłe komentarze.

Agnieszka Radwańska pierwszy spacer z synkiem

O ciąży Agnieszki Radwańskiej dowiedzieliśmy się w styczniu, opublikowała wtedy zdjęcie dziecięcych bucików. W opisie podkreśliła, że w jej życiu rozpoczął się nowy etap:

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała wtedy, dodając serię hasztagów nawiązujących do jej stanu, m.in. wszystko mówiące: „będę mamą”.

Od tamtej pory chwaliła się w sieci zdjęciami zaokrąglającego się brzuszka. Udzielała też wywiadów. Mówiła o swoim samopoczuciu, o obawach i nadziejach przyszłej mamy. Długo jednak nie zdradzała płci maluszka. Zdradziła jedynie, że nazwie dziecko polskim imieniem. Dziś już wszystko jest jasne. Na świat przyszedł Jakub i przewrócił świat swoich rodziców do góry nogami.

Ze szpitala mamę i dziecko odebrał dumny tata, Dawid Celt. Zdjęcia z tego dnia obiegły media. Dzisiaj Agnieszka Radwańska pochwaliła się fotografiami z pierwszego spaceru z Jakubem.

Na zdjęciach widzimy, jak młoda mama pcha wózek z synkiem, korzystając z pięknej pogody. Ubrana w szorty i białą bluzę, jest promiennie uśmiechnięta. Z hasztagów wynika, że ma za sobą już nieprzespane noce, a macierzyństwo zdążyło dać jej w kość. Mimo to wygląda na niesamowicie szczęśliwą.

Spacerek #rodzinnyspacer #cudnyczas #malospania #mamąbyć #rodzicielstwo
Family walk☺ #walk #wonderfultime #butnosleep #mumlife #parenting

Zdjęciami zachwyceni są fani Agnieszki Radwańskiej. Komplementy płyną z całego świata. Wygląda na to, że gwiazda tenisa bardzo szybko odnalazła się w nowej roli i świetnie radzi sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nią macierzyństwo.


Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Dawid Celt odbiera Agnieszkę Radwańską ze szpitala

Dawid Celt odbiera Agnieszkę Radwańską ze szpitala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×