Agnieszka Radwańska opowiedziała nam o ciąży. Już wie, jakie imię otrzyma jej dziecko [WIDEO]

Agnieszka Radwańska o ciąży

Agnieszka Radwańska o ciąży

Agnieszka Radwańska o ciąży. Jakie imię wybrała dla dziecka? Co najbardziej stresuje ją w tym szczególnym czasie? O to zapytała gwiazdę nasza reporterka.

Agnieszka Radwańska na początku lutego ogłosiła wspaniałą nowinę. Polska królowa kortu jest w ciąży. Tenisistka pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest jej mąż, Dawid Celt. Para pobrała się w lipcu 2017 roku, a ich ślubem żyła cała Polska.

Agnieszka Radwańska o ciąży. Jakie imię wybrała dla dziecka?

Dziś Agnieszka z wielką radością opowiada o swoim wyjątkowym stanie. Radwańska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że na wieść o ciąży zareagowała entuzjastycznie, ale nie obyło się bez nerwów i stresów. Wszystko to przez zmianę, jaka nadeszła w jej życiu.

Wiadomo, że na początku jest dość dużo obaw i nerwów, bo jednak jest to odpowiedzialność, zupełnie nowa sytuacja w moim życiu. Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że w końcówce znowu będzie więcej nerwów. Ale to taka normalna sprawa, każdy przez to przechodził. Jak jest coś nowe, to wiadomo, że jest więcej nerwów. Tak na dobrą sprawę, teoria jest zupełnie inna od praktyki, więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ja się nie mogę doczekać i tak naprawdę przyszedł chyba na to odpowiedni moment.

Agnieszka Radwańska na imprezie jednej z marek spożywczych

Agnieszka Radwańska na imprezie jednej z marek spożywczych

Płeć dziecka Agnieszki Radwańskiej nie jest jeszcze znana. Mimo to gwiazda wie już, jakie imię nada swojemu dziecku:

Niespodzianki bym nie chciała, wolałabym znać płeć wcześniej. Nie do końca jeszcze wiadomo. Natomiast jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie.

Z pewnością Agnieszka w odpowiednim momencie podzieli się z internautami informacją o porodzie.


Agnieszka Radwańska w ciąży. Jak wygląda jej brzuszek?

Agnieszka Radwańska w ciąży. Jak wygląda jej brzuszek?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - Gala Mistrzów Sportów 2020

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - Gala Mistrzów Sportów 2020

radwańska

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×