Szukaj

Agnieszka Radwańska z synkiem wyszli ze szpitala. Odebrał ich Dawid Celt. Co za ekscytacja na twarzy

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska niedawno urodziła synka. Gwiazda wyszła ze szpitala, z którego odebrał ją mąż, Dawid Celt. Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Agnieszka Radwańska o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała fanów na początku roku. Opublikowała zdjęcia bucików, które są elementem wyprawki dla maluszka. Poinformowała, że wraz z mężem Dawidem Celtem, zostaną rodzicami. Od tego momentu tenisistka regularnie publikowała fotografie, na których prezentowała krągłości. Nie ukrywała, że początkowo towarzyszył jej stres:

To taka normalna sprawa, każdy przez to przechodził. Jak jest coś nowe, to wiadomo, że jest więcej nerwów. Tak na dobrą sprawę, teoria jest zupełnie inna od praktyki, więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ja się nie mogę doczekać i tak naprawdę przyszedł chyba na to odpowiedni moment.

Gwiazda tenisa, gdy urządziła baby shower, ujawniła, że urodzi chłopca. Chociaż nie chciała zdradzić jego imienia, wyjawiła, że będzie ono tradycyjne i polskie:

Natomiast jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie.

Maleństwo jest już na świecie, o czym poinformował dumny ojciec. Opublikował zdjęcie dziecięcej rączki, w opisie zdradził, że chłopiec nazywa się Jakub.

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala. Zdjęcia paparazzi

Agnieszka Radwańska w czwartek wyszła ze szpitala. Dawid przyjechał po żonę i synka do placówki. Białe Porsche zaparkował przed wejściem służbowym, z pewnością próbując uniknąć zainteresowania tłumów. Chciał jak najszybciej zabrać swoich bliskich do domu. Najpierw zapakował fotelik z dzieckiem, później do samochodu weszła jego żona, która usiadła obok Kuby.

Zanim weszła do pojazdu, paparazzi zdążyli zrobić jej kilka zdjęć. Dzięki nim wiadomo, że tenisistka na czas podróży do domu postawiła na wygodną stylizację. Ubrała się w kwiecistą spódnicę, którą połączyła z czarną bluzką i butami z odkrytymi palcami. Włosy spięła w kitkę, na twarz włożyła maseczkę ochronną i przeciwsłoneczne okulary.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×