Szukaj

Agnieszka Radwańska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. Jest też pierwsze zdjęcie

Agnieszka Radwańska urodziła

Agnieszka Radwańska urodziła

Agnieszka Radwańska urodziła, o czym poinformowano w mediach społecznościowych. Jak ma na imię synek tenisistki? Internauci ruszyli z gratulacjami

Agnieszka Radwańska o tym, że jest w ciąży, poinformowała pod koniec stycznia. Na Instagramie opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików, które są elementem wyprawki dla maleństwa. W opisie podkreśliła, że w życiu jej i jej męża, Dawida Celta, rozpoczął się nowy etap:

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała Radwańska, dodając serię hasztagów nawiązujących do jej stanu, m.in. wszystko mówiące hasło „będę mamą”.

Agnieszka Radwańska: ciąża. Tenisistka o swoich obawach

Od tego momentu Agnieszka Radwańska przestała ukrywać, że jest w ciąży. Co jakiś czas w mediach społecznościowych publikowała zdjęcia, na których ją eksponowała. Jej brzuszek pięknie się zaokrąglał, czego świadkami byli obserwujący jej profil na Instagramie.

Gwiazda tenisa na ten temat zaczęła udzielać wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że na początku ciąży miała dość dużo obaw:

Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że w końcówce znowu będzie więcej nerwów. Ale to taka normalna sprawa, każdy przez to przechodził. Jak jest coś nowe, to wiadomo, że jest więcej nerwów. Tak na dobrą sprawę, teoria jest zupełnie inna od praktyki, więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ja się nie mogę doczekać i tak naprawdę przyszedł chyba na to odpowiedni moment.

Agnieszka Radwańska urodziła synka

Radwańska, chociaż niejednokrotnie wypowiedziała się na temat samej ciąży, początkowo bardzo niewiele mówiła o płci dziecka. Zdradziła jedynie, że nazwie maluszka polskim imieniem:

Natomiast jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie.

Wszystko stało się jasne w momencie, gdy urządziła baby shower. Wydało się, że powita na świecie chłopca. Synek tenisistki jest już na świecie, o czym w poniedziałek poinformował jego tata, Dawid Celt. Na Twitterze udostępnił zdjęcie noworodka. Chłopiec otrzymał imię Jakub.

Jakub jest już z nami
@ARadwanska

 

Internauci ruszyli z gratulacjami. Redakcja Jastrząb Post się do nich przyłącza, życząc rodzinie samych pięknych chwil razem.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się 22 lipca 2017 roku w Krakowie, rodzinnym mieście gwiazdy. Uroczysta msza odbyła się w bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa. Świadkami małżonków byli ich najbliżsi, siostra Agnieszki, Urszula oraz starszy brat Dawida, Błażej.

Obecnie tworzą jedną z piękniejszych par w świecie sportu, a od dzisiaj będą mogli sprawdzić się w roli rodziców. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Foto-rarytasy od Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Z rozmachem uczcili trzecią rocznicę ślubu

 


Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×