Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła

Agnieszka Kaczorowska córka Emilia

Agnieszka Kaczorowska córka Emilia

Agnieszka Kaczorowska 28 lipca urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Emilię. Gwiazda Klanu już prawie miesiąc cieszy się macierzyństwem. Aktorka na Instastory opublikowała relację, na której widać, jak maleńka bardzo już urosła. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska  urodziła córeczkę Emilię! Ta nowina uradowała wszystkich jej fanów, którzy przez 9 miesięcy z uwagą śledzili rozwój ciąży aktorki. Aktorka sukcesywnie publikowała na Instagramie śliczne zdjęcia swojego powiększającego się brzucha, a następnie pierwszych chwil maleństwa wśród bliskich. W organizacji opieki nad dzieckiem, aktywnie wspiera Agnieszkę mąż, Maciej Pela.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w „Dzień Dobry TVN” wyjawiła sekrety z sali porodowej! Opowiedziała też o powrocie do smukłej sylwetki

Aktorka bardzo zaangażowała się w bycie mamą. Jej profil na Instagramie, to jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie są wywiady z ekspertami. Aktorka pojawiła się też w telewizji śniadaniowej.

Jasnym jest, że Kaczorowska nie zamierza trzymać dziecka w ukryciu. Niestety, ma to swoje konsekwencje. Komuś jednak było to mocno nie w smak, jak aktorka epatuje swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiły się niewybredne komentarze, groźby w stosunku do córeczki gwiazdy. Od tego momentu, aktorka i jej mąż podjęli decyzję, że nie będą publikować wizerunku Emilki.

View this post on Instagram

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. ???? Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy ???? chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało????, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.???? ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ???? __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Nowe zdjęcie córki Agnieszki Kaczorowskiej

Niedawno jednak na swoim Instastory, Agnieszka złamała nieco te zasadę i pokazała córeczkę w swojej relacji. Co prawda widać tylko plecy Emilki i to, w co akurat ubrała ją mama, ale już można zaobserwować, jak bardzo dziewczynka urosła. W otoczeniu odpowiednich do swojego wieku zabawek, córeczka aktorki świetnie się rozwija, rośnie jak na drożdżach!

Emi, to już całkiem duża dziewczynka!

Zobacz: Bradley Cooper przytył i zapuścił wąsy. Na najnowszych zdjęciach z córką nie wygląda tak dobrze, jak na Oscarach


Emilia Pela – córka Agnieszki Kaczorowskiej

Emilia Pela – córka Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×