Szukaj

Agnieszka Kaczorowska dostaje obrzydliwe groźby śmierci! Jej córeczka jest w niebezpieczeństwie. Sprawa jest poważna

Agnieszka Kaczorowska - groźby do dziecka

Agnieszka Kaczorowska - groźby do dziecka

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą ślicznej dziewczynki. Zdjęciami maleństwa natychmiast zalała swój Instagram. Widać, że nie zamierza ukrywać szczęścia przed światem. I tu pojawiają się chmury. Komuś było to nie w smak, pojawiły się groźby w stosunku do córeczki aktorki. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska po kilku nieudanych związkach, w końcu spełniła swoje marzenie. We wrześniu ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za swojego ukochanego Macieja Pelę. 26 lipca na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Aktorka urodziła córkę, której imię na razie owiane jest tajemnicą. Gwiazda cały przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Nie inaczej jest po przyjściu dziewczynki na świat.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

Jej profil na Instagramie, to jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie pojawiały się wywiady z ekspertami. Aktorka pojawiła się też w telewizji śniadaniowej. Jasnym jest, że Kaczorowska nie zamierza trzymać dziecka w ukryciu. Niestety, ma to swoje konsekwencje. Komuś jest to jednak mocno nie w smak, jak aktorka epatuje swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiły się niewybredne komentarze, groźby w stosunku do córeczki gwiazdy.

Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia – napisała, między innymi, osoba z fake’owego konta.

Agnieszka Kaczorowska upubliczniła groźby na swoim Instastory, poprosiła też swoich fanów o pomoc, w identyfikacji trolla.

Bardzo was proszę o zgłaszanie profilu. To ostatnio nagminne i jesteśmy przekonani, że to jedna i ta sama osoba zakładająca różne profile, dlatego idziemy na policję – napisała.

Przyłączamy się do apelu Kaczorowskiej, mówimy stanowcze nie hejtowi w sieci. Zgłaszajcie wszelkie formy przemocy w internecie, nie przyglądajcie się biernie mowie nienawiści. Anonimowi przestępcy, nie mogą czuć się bezkarni.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!


Groźby pod adresem Agnieszki Kaczorowskiej i jej córki

Groźby pod adresem Agnieszki Kaczorowskiej i jej córki

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×