Agnieszka Hyży o życiu w patchworkowej rodzinie. Korzystają z pomocy psychologa? Cała prawda o trudnych relacjach. „Nowa rodzina, nowe problemy”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży mają dzieci z poprzednich związków, a w zeszłym roku doczekali się pierwszej wspólnej pociechy. Jak układa im się życie w patchworkowej rodzinie? Gwiazda zdradziła całą prawdę.

Agnieszka Hyży od kilku lat jest szczęśliwa u boku Grzegorza Hyżego. Każde z nich ma za sobą nieudane małżeństwo, ale połączyło ich na tyle silne uczucie, że nie zwlekali z decyzją o ślubie. Po kilku miesiącach znajomości byli już zaręczeni i planowali wspólną przyszłość. Przysięgę złożyli sobie w Rzymie, a było to w 2015 roku. Od tamtej pory małżonkowie starali się o powiększenie rodziny. Każde z nich ma dzieci z poprzednich związków. Agnieszka z pierwszym mężem wychowywała córkę, Martę. Grzegorz natomiast jest ojcem bliźniaków: Wiktora i Aleksandra, którzy są owocem jego małżeństwa z Mają Hyży.

W zeszłym roku dziennikarka i wokalista spełnili swoje największe marzenie i doczekali się wspólnej pociechy. Na świat przyszedł ich synek Leon. Zanim jednak doczekali szczęśliwego rozwiązania musieli zmierzyć się z kilkoma straconymi ciążami.

Pamiętam bardzo dobrze post z lipca 2020 zatytułowany „Która ciąża, który poród” u @olazebrowska .Czytałam go kilka razy. Wtedy to pytanie wywoływało we mnie złość, rozżalenie, niespełnienie, gorycz i brak nadziei. Bo pytanie dotyczyło mnie. Wielokrotnie. Dziś ( wreszcie, po tylu latach!) odpowiadając na nie,podając konkretne liczby, choć widzę to zdziwienie w oczach notującego („Jak to możliwe?Naprawdę?”),robię to ze spokojem, ale wciąż nosząc w sobie te wszystkie trudne emocje. Nie tylko moje. Nasze. Bo to zawsze historia Mamy i Taty – pisała w sieci.

Agnieszka Hyży o życiu w patchworkowej rodzinie

Agnieszka i Grzegorz mają teraz na głowie sporą gromadkę dzieci. Gdy w domu pojawiają się synowie Grzegorza z poprzedniego małżeństwa, to opiekują się czwórką pociech. Wiadomo, że nie jest to najłatwiejsze zadanie. Gwiazda przez swoich fanów została zapytana, jak wygląda życie w patchworkowej rodzinie. Odpowiadając, nie owijała w bawełnę i przyznała, że nie jest to łatwe. Internauta był ciekawy tego, czy gwiazda i jej bliscy korzystali z pomocy psychologa.

Agnieszka przyznała otwarcie, że nie było im to potrzebne i sami radzili sobie z problemami. Wie jednak, że rodzin takich jak jej jest coraz więcej i istnieją już nawet grupy wsparcia.

Żeby była jasność, nie jestem zwolenniczką rozwiązywania problemów rodzinnych przez szybkie i emocjonalne decyzje o zakończeniu relacji, ale czasem się nie da. Ważne, by mieć z tyłu głowy, że nowa rodzina, to nowe problemy. Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej.

Trzeba przyznać, że Agnieszce i Grzegorzowi udało się stworzyć piękną rodzinę, nad której więzią cały czas pracują.


Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży z synem

Agnieszka Hyży z synem

Agnieszka Hyży urodziła

Agnieszka Hyży urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×