Agnieszka Dygant w bikini, w którym wygląda jakby była naga! Ma tak obłędne ciało, że aż nie możemy wyjść z podziwu!

Agnieszka Dygant - zdjęcia w bikini

Agnieszka Dygant od tygodnia jest na wakacjach w Afryce. Gwiazda podzieliła się kolejną porcją zdjęć, na których pozuje ubrana w bikini. Zachwytem nad jej sylwetką nie ma końca.

Agnieszka Dygant udała się na zasłużony urlop. Gwiazda wybrała słoneczną Afrykę, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie już kilka dni temu udostępniła pierwsze zdjęcia z wakacji, a w opisie dołączonym do nich wytłumaczyła, dlaczego ostatnio mniej się odzywa:

Cześć, nie zamieszczałam, bo nie było czasu i z zasięgiem słabo #nofilter #africa #world – napisała gwiazda swoim obserwującym.

Zobacz: 46-letnia Agnieszka Dygant pokazała się w bikini! Internauci oniemieli z wrażenia: „Angelina się chowa!”

Od tego momentu na profilu Agnieszki zaczęły pojawiać się zdjęcia z podróży. Nie tak dawno gwiazda wybrała się na Safari. Sporo czasu spędziła też na plaży, gdzie nie tylko mogła obejrzeć występy lokalnych twórców, ale także podrasować swoją opaleniznę.

Zdjęciem w bikini ponownie pochwaliła się w sobotni poranek. Właśnie wtedy aktorka na swojego Instagrama dodała fotografię, na której pozuje ubrana jedynie w jasny strój kąpielowy. Na pierwszy rzut oka nie było go widać. Zamiast stroju, w oczy rzucała się doskonała figura aktorki: płaski brzuch i długie, szczupłe nogi.

A może rzucić to wszystko i wrócić do Wawy? Jak się sprężę to może nawet zdążę na rosół niedzielny. Zatęskniłam… czy jak??? #ithappens – podpisała zdjęci gwiazda.

Zobacz: Agnieszka Dygant dopiero teraz pokazała swoje niepublikowane zdjęcia z Cannes! Tej sukienki nie widzieliście! „To był fajny wieczór w miłym towarzystwie”!

Niemal natychmiast głos zabrali fani aktorki, którzy zamiast pomóc gwieździe podjąć decyzję o powrocie, zachwycali się jej perfekcyjną sylwetką:

  • Piękna figura! Słonecznego dnia 🙂
  • Cieszyć się chwilą w takim miejscu ,piękne wspomnienia, a figura ? Tylko pozazdrościć.
  • Co za figura!!!!
  • Ale super figura Pani Agnieszko!!!
  • Piękna. Każdy w końcu zatęskni.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami.

Zobacz: Agnieszka Dygant o kulisach festiwalu w Cannes: „Dużo było przebieranek, malowanek, mycia głowy, suszenia” [WIDEO]


Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant na wakacjach pozowała w bikini

Agnieszka Dygant na wakacjach pozowała w bikini

Agnieszka Dygant odpoczywała na wakacjach

Agnieszka Dygant odpoczywała na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×