Dumna Agnieszka Cegielska pierwszy raz opowiedziała tyle o swoim synu. Internauci rozpływają się nad zdjęciem chłopca

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska bardzo rzadko chwali się zdjęciami swojej rodziny. Ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i pokazała nie tylko syna Franka, ale także jego wielką pasję. 

Agnieszka Cegielska jest widzom doskonale znana z programu Dzień Dobry TVN. Śliczna prezenterka pogody najpierw próbowała swoich sił jako modelka, a w wieku 16 lat zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek. Kwestią czasu było już, tylko żeby usłyszała o niej szersza publiczność.

Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła niemal dwie dekady temu, gdy w 2004 roku dołączyła do redakcji TVN. Od lat jest prezenterką pogody w stacjach Grupy TVN. Widzowie darzą ja ogromną sympatią, o czym świadczyć mogą Telekamery, które ma na swoim koncie. W kategorii prezenter pogody zdobyła to wyróżnienie kolejno w latach: 2013, 2014 i 2015. w kolejnym roku poskutkowało to przyznaniem tak zwanej Złotej Telekamery.

Pogodynka ma za sobą także gościnny występ w serialu Magda M, udział w programie Taniec z Gwiazdami, oraz kilka innych telewizyjnych projektów. Chociaż zdecydowanie jest ulubienicą widzów, to o jej życiu prywatnym wiadomo tak naprawdę bardzo niewiele.

Agnieszka Cegielska pochwaliła się synem

Agnieszka Cegielska ku uciesze fanów z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój kanał w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 95 tys. internautów. Pogodynka zdradza na nim wybrane kulisy życia codziennego. Rzadko jednak mówi o rodzinie, a zwłaszcza synu. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się wielką pasją Franka. Pierwszy raz opowiedziała o jego zainteresowaniach. Nie ukrywa, że jest dumna ze swojej pociechy.

Tak bardzo jak kocham, tak bardzo podziwiam, za upór, pracowitość, wiarę w swoje marzenia, energie i niepoddawanie się nie tylko na torze. Droga sportu profesjonalnego to piękna, ale bardzo wymagająca droga, a tu sukces oznacza często drogę od porażki do porażki, ale najważniejsze, aby nie tracić entuzjazmu. Teraz to od Franka najczęściej słyszę: pamiętasz mamo, co mi zawsze powtarzałaś: ”Nigdy się nie poddajeMY” Mój mały&wielki życiowy Mistrz – napisała pod zdjęciem chłopca.

To jedno z bardzo niewielu zdjęć Franka, które możemy zobaczyć w social mediach dziennikarki. Widać, że rozpiera ją ogromna dumna i wielką pasją syna, jaką są gokarty, chciała podzielić się ze swoimi obserwatorami. Kadr z toru wyścigowego w sportowym ekwipunku spodobał się internautom. Fani nie przeszli wobec tej publikacji obojętnie i szybko ruszyli z komplementami.

  • Brawo Franek jesteś mistrzem.
  • Pięknie wychowany syn.
  • I synuś ma rację. Przoduje.
  • Franek jest naj. Jestem jego wielką fanką. Bardzo mądry chłopiec.

My również podziwiamy nastolatka za ciekawą sportową pasję i dążenie do celu.


Agnieszka Cegielska pokazała syna

Agnieszka Cegielska pokazała syna

Agnieszka Cegielska pokazała syna

Agnieszka Cegielska pokazała syna

Agnieszka Cegielska pokazała syna

Agnieszka Cegielska pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×