NewsyAntek Królikowski pierwszy raz o zmianach w życiu: „Mam trudną sytuację”. Mówi o synu i żonie

Antek Królikowski pierwszy raz o zmianach w życiu: „Mam trudną sytuację”. Mówi o synu i żonie

Antek Królikowski
Antek Królikowski
Magda Kwiatkowska

02.03.2022 23:40, aktual.: 02.03.2022 23:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ciągu ostatniego roku Antek Królikowski musiał stawić czoła wielu problemom, choć w jego życiu nie brakowało też powodów do radości. W sierpniu sformalizował swój związek z Joanną Opozdą. Gdy tylko media obiegła wieść o tym, że są parą, zaczęli budzić spore zainteresowanie. Ich szczęście jednak nie trwało zbyt długo, ponieważ już po kilku miesiącach znajomości przechodzili poważny kryzys. Ostatecznie wyszli z tego obronną ręką i znowu zaczęli się razem pokazywać.

Kilka dni temu małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Vincenta. Jako pierwsza radosną nowinę przekazała aktorka. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z chłopcem, a w opisie wspomniała o walce, jaką stoczyła razem z synkiem w okresie ciąży.

Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiace dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu….Było nam cholernie trudno.I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu.Przetrwaliśmy.

Krótko po tym media obiegła wieść, że jej małżeństwo z Królikowskim to już przeszłość.

Antek Królikowski o zmianach w życiu prywatnym

Gdy chłopiec przyszedł na świat, Antek wprost oszalał ze szczęścia. Pobiegł do pobliskiej kwiaciarni po bukiet kwiatów dla Opozdy, a dla malucha kupił ogromnego pluszowego misia. Wtedy nic nie wskazywało na to, że jego małżeństwo legło w gruzach.

Nieco później Pudelek, powołując się na swojego informatora, przekazał, że przed narodzinami Vincenta podjęli decyzję o rozstaniu. Gdyby tego było mało, Antek rzekomo ma już nową partnerkę.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył - powiedziało źródło Pudelka.

Na tę chwilę żadne z małżonków nie zdecydowało się skomentować tych doniesień. Po konferencji prasowej programu Przez Atlantyk widać było, że aktor bardzo przeżywa tę sytuację. Nie dość, że na jego twarzy próżno było szukać uśmiechu, to na dodatek bardzo impulsywnie zareagował na obecność reportera wspomnianego wcześniej tabloidu.

Nie będę rozmawiał z kmiotem, który stosuje jakieś dziwne manipulacje w moim życiu. Ja się nie mogę odnosić do tego, co mi zarzucacie, ze względu na stan zdrowia mojej żony - powiedział.

Królikowski zdecydował się porozmawiać z przedstawicielem Faktu. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, TVN zakazało dziennikarzom zadawać mu pytania o życie prywatne. Artysta jednak sam zdecydował się co nieco opowiedzieć o tym, jak obecnie wygląda jego codzienność. Przyznał, że na tę chwilę nie zamierza rezygnować z realizacji swoich planów, choć dla synka byłby gotowy porzucić aktorstwo.

Planuję żyć, robić to, co kocham, z ludźmi, których kocham i cieszę się, że mogę być tutaj z ludźmi, którymi przepłynąłem Atlantyk, bo przeżyłem z nimi przygodę życia - tłumaczył Faktowi.

Wszyscy zgromadzeni zauważyli, że nie jest w najlepszym nastroju. Wyjaśnił, że spowodowane jest to obecną sytuacją. Z uwagi na fakt, iż Joanna jest w połogu, a ich synek ma zaledwie kilka dni, nie może odnosić się do plotek.

Nie tryskam humorem, bo mam trudną sytuację, ponieważ jestem w takim momencie, w którym nie za bardzo mogę się bronić . Nie będę mówił o pewnych tematach, dlatego że to jest taki czas, w którym i Aśka jest w połogu, i to dziecko jest bardzo malutkie, i się teraz po prostu staramy robić wszystko, żeby przede wszystkim nikomu tutaj się nie stała niepotrzebna krzywda - dodał.

Antek przyjął także gratulacje od reportera, po czym przyznał, że jest bardzo dumny z żony i synka. Gdy o tym mówił, jego twarz na sekundę rozpromienił uśmiech.

Dziękuję. Też się bardzo z tego powodu cieszę i jestem ogromnie dumny z Aśki i z Vincenta - stwierdził w wywiadzie dla Faktu.

Jak sądzicie, czy związek Opozdy i Królikowskiego faktycznie przechodzi kryzys?

  • Antek Królikowski - spotkanie z uczestnikami programu Przez Atlantyk
  • Antek Królikowski o kradzieży telefonu
  • Antek Królikowski i Joanna Opozda
  • scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
  • scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
  • Antek Królikowski - spotkanie z uczestnikami programu Przez Atlantyk
  • Joanna Opozda, Antek Królikowski
  • Joanna Opozda i Antek Królikowski
  • Joanna Opozda w ciąży i Antek Królikowski
[1/9] Antek Królikowski - spotkanie z uczestnikami programu Przez Atlantyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także