Prowadząca show dla gejów pokazała zdjęcie partnera bez majtek. W domowym zaciszu poczuł się bardzo swobodnie

Aggie

Aggie

Aggie po tym jak została prowadzącą show dla gejów pt. Prince Charming coraz chętniej pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Tym razem pochwaliła się kadrem partnera, który paraduje po domu bez ubrań.

Program Prince Charming jest nowym reality show, które od początku budziło wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą swojej formuły. W formacie udział wzięło 13 gejów, którzy walczą o serce Jacka Jelonka. Uczestnicy wyjechali z ekipą telewizyjną do słonecznej Hiszpanii, aby tam powalczyć o względy przystojnego singla. Produkcja zadebiutowała w USA i to ona nakreśliła panujące zasady. Panowie zamieszkali razem w willi, a z każdym kolejnym tygodniem jeden z nich żegnał się z show.

Prowadzącą format została Aggie, która jest influencerką i podróżniczką. Dzięki nowej roli zyskała spore grono fanów, którzy chętnie podglądają, jak wygląda jej życie prywatne. Okazuje się, że celebrytka nie ma przed nimi zbyt wielu tajemnic.

Aggie pokazała partnera bez bielizny

Prowadząca karierę w telewizji zaczynała od prowadzenia programu Rower Błażeja. Nieoczekiwanie jednak zmieniła zdanie i na dobre pożegnała się z pracą na antenie. Po 15-letniej przerwie postanowiła ponownie spróbować swoich sił w show-biznesie. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że na początku miała poprowadzić zupełnie inny format, jednak ostatecznie produkcja postanowiła obsadzić ją w roli prowadzącej Prince Charming.

Castingu wyjątkowo nie było. Miałam kontakt z Playerem, z dyrektorką kreatywną. I miałam próby kamerowe do innego programu, który już dawno został wyemitowany. Ale generalnie powiedziano mi, że znajdą mi coś, co będzie pasowało do mojej osobowości. Myślałam, że chcieli być mili i tylko tak powiedzieli, ale potem jak przyszedł email i zostało mi zaoferowane prowadzenie to było mi bardzo miło […].

W krótkim czasie podbiła serca polskiej widowni, a swój sukces przeniosła również do sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 870 tysięcy internautów, przed którymi nie ma zbyt wielu tajemnic.

Aggie stara się pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dlatego też w sobotnie popołudnie udostępniła im na Instastory okienko do zadawania pytań. Za tło posłużyło jej zdjęcie partnera, który jak się okazuje, lubi paradować po mieszkaniu nago. Już na pierwszy rzut oka widać, że mężczyzna czuje się w swoim ciele bardzo swobodnie i bez skrępowania zrzuca ciuszki, nawet gdy okna w ich mieszkaniu pozostają niezasłonięte. Influencerka zadbała jednak o to, by jej obserwatorzy nie poczuli się aż nadto skrępowani i zasłoniła jego miejsca intymne emotikoną.

Wspomniany kadr znajdziecie w naszej galerii.


Aggie pokazała partnera bez ubrań

Aggie pokazała partnera bez ubrań

Aggie pokazała partnera bez ubrań

Aggie pokazała partnera bez ubrań

Aggie z partnerem

Aggie z partnerem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live moźna mozna nie ma co pokaź d..pe a kto powiedział źe tylko ogolone niestety ta bajka jest inna no co ty nie powiesz i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×