Aggie zdradziła jak wyglądał casting na prowadzącą show dla gejów. Okazuje się, że miała się pojawić w zupełnie innym programie [WIDEO]

Aggie

Aggie

Aggie została prowadzącą show dla gejów- Prince Charming. Przed naszą kamerą opowiedziała, jak wyglądał casting i walka o tę posadę. Okazało się, że Agnieszka miała prowadzić zupełnie inny program.

Prince Charming to nowe miłosne reality show, które zaskoczyło swoją formułą. O serce tego jedynego zawalczy bowiem aż 13 mężczyzn. Uczestnicy razem z ekipą wyjechali do słonecznej Hiszpanii, gdzie próbowali podbić serce Jacka Jelonka, który w pierwszej edycji został tytułowym księciem. Widzowie w USA mieli już okazję obejrzeć tamtejsze wydanie show. W amerykańskiej odsłonie programu bohaterowie zamieszkali w jednej willi, a w każdym kolejnym tygodniu jeden z mężczyzn żegnał się z show.

Prowadzącą Polską wersję została influencerka i podróżniczka – Aggie, która kilkanaście lat temu opuściła kraj. Obecnie mieszka na stałe w Los Angeles, a ze względu na nową pracę ostatnie kilka miesięcy dzieliła pomiędzy Polskę, Hiszpanię i Stany Zjednoczone.

Aggie o castingu do programu Prince Charming

Aggie zaczynała swoją karierę w telewizji od poprowadzenia programu dla młodzieży – Rower Błażeja. Później postanowiła pożegnać się na dobre z pracą na antenie. Po 15 latach zmieniła jednak zdanie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak wyglądał casting na gospodynię show dla gejów. Okazuje się, że na samym początku miała poprowadzić zupełnie inny program:

Castingu wyjątkowo nie było. Miałam kontakt z Playerem, z dyrektorką kreatywną. I miałam próby kamerowe do innego programu, który już dawno został wyemitowany. Ale generalnie powiedziano mi, że znajdą mi coś, co będzie pasowało do mojej osobowości. Myślałam, że chcieli być mili i tylko tak powiedzieli, ale potem jak przyszedł email i zostało mi zaoferowane prowadzenie to było mi bardzo miło. W tym programie o tyle miałam konkurencje, że w oryginalnym formacie, czyli w wersji amerykańskiej prowadzącym był mężczyzna. Producenci na początku zaczęli szukać do prowadzenia mężczyzny, a potem im się odmieniło. I stwierdzili, że fajnie, jakby Polska jako jedyna miała kobietę w roli prowadzącej. Zanim zdecydowali się na kobietę to już mieli wybranego mężczyznę, a jak zmieniła im się koncepcja, to wybrali mnie.

Aggie nie chciała zdradzić jaki program jej zaoferowano, ale wyznała, że osoba, która aktualnie go prowadzi, jak najbardziej się sprawdziła:

Myślę, że osoba, która go teraz prowadzi poradziła sobie fantastycznie i to na pewno była lepsza decyzja.

Jaki program typujecie?


Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Maggie Gyllenhaal - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Maggie Gyllenhaal - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×