To on został Prince Charming w nowym show TVN. Będzie wybierał sobie partnera spośród walczących o niego mężczyzn. Wiemy, kim jest

Kim jest Jacek Jelonek, czyli Prince Charming? Fot. Instagram

Kim jest Jacek Jelonek, czyli Prince Charming? Fot. Instagram

Finding Prince Charming. Jeden z portali ujawnił, kto będzie wybierał sobie partnera spośród walczących mężczyzn w programie. Sprawdziliśmy, kim jest i czym się zajmuje.

Finding Prince Charming to nowy program miłosny realizowany przez platformę Player, który jest skierowany jedynie dla panów. Trzynastu mężczyzn zawalczy o serce tytułowego Prince Charming’a. Akcja będzie się rozgrywać w Hiszpanii. Od początku czerwca wiadomo, że show poprowadzi znana influencerka Aggie:

To jest tak naprawdę ogromny zaszczyt, na pewno też ogromne wyzwanie. Jestem tylko prowadzącą, więc liczę na to, że będę tylko tłem dla pięknej historii miłości. Będzie 13 uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości, mamy naszego głównego kawalera i liczę na to, że to oni będą gwiazdami programu, a ja będę im tylko pomagać znaleźć tę miłość – wyznała na antenie Dzień Dobry TVN.

Finding Prince Charming. Kim jest Jacek Jelonek, o którego serce będą walczyć mężczyźni?

Chociaż nazwiska panów, którzy pojawią się w formacie na razie są utrzymywane w tajemnicy, portal Pudelek podaje, że mężczyźni będą walczyć o względy Jacka Jelonka. Kim jest i czym się zajmuje główny bohater? Okazuje się, że Jacek od lat obraca się w świecie mody. Był związany z agencją D’Vision. Robił karierę modela w Mediolanie i Hiszpanii. W rozmowie z lamode.info podkreślał, że by osiągnąć sukces, trzeba pamiętać o pokorze:

Zaczynając pracę, jako model, nie można zapominać, że jest się jedynie elementem składowym danej sesji, zdjęcia. Trzeba nastawić się na ciężką pracę, być na maksa elastycznym i starać się dopasować do swoich współpracowników. Bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza, jest pokora.

Jacek Jelonek pracował też w Gali jako producent sesji zdjęciowych. Aktualnie prężnie działa w sieci, w tym na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 34 tysiące internautów. Z pewnością liczba ta wkrótce wzrośnie. Mężczyzna co jakiś czas udostępnia nowe posty, w których eksponuje idealnie wyrzeźbione ciało. Wspomniane fotografie znajdziecie w naszej galerii.

Będziecie oglądać nowe show?


Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Komentarze

 • Wiesz co to szacunek? pisze:

  Bardzo przystojny , elegancki i zadbany facet … Niestety większość heteryków , to zaniedbane flejusy, które z zazdrości wypisują chamskie komentarze… Orientacja tego pana, to jego indywidualna sprawa a Ty super ” zdrowy” heteryku zajmij się najpierw sobą

 • Gość pisze:

  Bardzo przystojny facet. A to, że jest gejem, to już jego sprawa.

 • Gość pisze:

  Przegrany

 • Gość pisze:

  obrzydliwa istota ludzka

 • Gość pisze:

  Jestes debilem nic więcej

 • Gość pisze:

  To po co ta szopka publikowana .

 • Gość pisze:

  OBRZYDLIWE Zostawcie te preferencje w swoich sypialniach. Tfuj .

 • Gość pisze:

  Brzydki wg mnie, gość o zadufanym ego…
  Programy od dupy strony

 • Ojciec Mateusz pisze:

  Kimkolwiek jesteś, przepadnij!

 • Gość pisze:

  Komentarze piszą ci którzy by chcieli z nim wskoczyć do wyrka tylko ze on napewno by się nimi nie zainteresowal
  Poprostu zazdrość i tyle

 • Gość pisze:

  Pojęcie sexualność, a zoofilia tu zostały połączone. Ohyda.

 • Gość pisze:

  👍 W punkt

  • Gość pisze:

   Jak ktoś tylko o jednym myśli…to na pewno .Choroba ma uchodzić za normalność.leczyc zza młodu i nie propagować za normalność bo nią nie jest i NIGDY nie będzie.Natura jest jedną.Rozmnażanie naturalne.

 • Gość pisze:

  Nie przesadzaj. I nie myl orientacji (heteroseksualizm, homoseksualizm, biseksualizm) z dewiacjami. Pozdrawiam miłego dnia.

 • Szymon Hołownia pisze:

  czy po programie będzie go pupa piekła ?

 • ania pisze:

  czy Bartek występujący w 40kontra 20 to jego brat bliżniak?

 • Gość pisze:

  Czy miałeś wybór co do wzrostu, który masz lub koloru oczu? Nie!? Tak samo ten człowiek, jak i każdy inny homoseksualista jest dokładnie taki jak go Pan Bóg stworzył. Jak Ty czy ja. To nie jest kwestia wyboru. Tak jest ten świat zbudowany, wiec nie można tego rozpatrywać w kategoriach tolerancji, bo to byłoby to tak jakby ktoś miał teraz analizować czy toleruje słońce lub deszcz. Przecież to bez sensu. Zaakceptuj to. Taki świat z wachlarzem barw stworzył sam Pan Bóg.

 • Gość pisze:

  Obrzydliwe. Świat stanął na głowie. Ludzie nie mają odwagi powiedzieć że to chore. W imię tolerancji. A to nie tolerancja tylko głupota. Zaraz się okaże że facet może wybrać na partnera psa… Bo przecież inaczej będziemy nietolerancyjni

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×