Ulubienica Małgorzaty Rozenek z „Projekt Lady” jest w ciąży. Radosne wieści przekazała w bardzo oryginalny sposób

Agata Szostek w ciąży

Agata Szostek w ciąży

Agata Szostek z Projekt Lady w oryginalny sposób przekazała swoim fanom, że jest w ciąży. Co na to powiedziałaby Małgorzata Rozenek?

Agata Szostek była jedną z gwiazd pierwszej edycji Projekt Lady. To dziewczyny właśnie z tej odsłony show były najbardziej charakterystyczne i dały się zapamiętać widzom.

Agacie nie było łatwo, nawet po tym, jak ukończyła projekt z niemałym sukcesem. Dała się poznać jako jedna z najbardziej lubianych uczestniczek show. Nawet Małgorzata Rozenek widziała w niej duży potencjał. Po opuszczeniu programu tuż przed finałem przeżyła załamanie. Wróciła do swoich nałogów, rozstała się z chłopakiem i wpadła w depresję. Przyznała się nawet do myśli samobójczych, jednak w porę udała się po pomoc.

Potem było jeszcze o niej głośno, gdy uległa wypadkowi i zbierała pieniądze na artroskopię kolana i rehabilitację. Obecnie niewiele ma wspólnego z show-biznesem, ale za to obserwuje ją na Instagramie ponad 37 tys. użytkowników, więc święci sukcesy jako influencerka.

Właśnie podzieliła się z fanami radosnymi wieściami.

Agata Szostek z Projekt Lady jest w ciąży

Niedawno Agata obchodziła 26. urodziny i wówczas pisała, że jest zadowolona z tego, jak układa się jej życie po programie.

Z nikim nie jestem tak blisko, jak z samą sobą, przeżyłam w tym ciele i w tym umyśle 26 lat, a nadal do końca się nie znam i nie jestem często swoją najlepszą przyjaciółką choć powinnam. Uczę się tego każdego dnia, aby stawiać siebie na 1 miejscu ZAWSZE.

Teraz poinformowała swoich fanów na TikToku, że szykuje się dla niej wielka rewolucja.  Szostek jest w ciąży. Nagrała filmik, do którego załączyła wspomnienie sprzed kilku tygodni, w którym mówiła, że za pośrednictwem aplikacji randkowej poznała mężczyznę. Wówczas zaznaczyła, że czuje, że to będzie coś poważnego. Tak też się stało i zakochani zostaną rodzicami.

Zakochaliśmy się bez pamięci – napisała.

@szosaa

Nikt się tego nie spodziewał 🙉

♬ dźwięk oryginalny – Agata Szostek

Pod filmikiem sypią się gratulacje. Ciekawe, co na tę historię powiedziałaby Małgorzata Rozenek.


Agata Szostek jest w ciąży

Agata Szostek jest w ciąży

Agata Szostek metamorfoza

Agata Szostek metamorfoza

Agata Szostek blondynką

Agata Szostek blondynką

Komentarze

  • Gośćv pisze:

    Majdanowa dała przykład jak się prowadzić i pruć

  • Zizu pisze:

    Od razu widać,że Seba to idealny kandydat na męża i ojca. Dziewczyna ma szczęście.
    A poważnie to przykro patrzeć, ale skąd to dziecko miało wziąć wzorce. I jeszcze wydaje na świat kolejne biedne dziecko…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×