Szukaj

Adele wróciła na scenę! Chwyciła za mikrofon i tak zaśpiewała, że wszystkim opadły szczęki! [WIDEO]

Adele niedawno zaśpiewała jedną z piosenek Nicki Minaj. Czy oznacza to, że panie zaczęły współpracować, a efekt ich pracy zobaczymy na wspólnej płycie? Zobacz nagranie, które jest hitem sieci. 
Adele na prywatnej imprezie

Adele na prywatnej imprezie

Adele, to jedna z popularniejszych światowych piosenkarek, w której życiu doszło ostatnio do sporych rewolucji. Nie tylko rozstała się z mężem Simonem Koneckim, ale także przeszła nie lada metamorfozę. Dzięki temu, że zaczęła stosować dietę i wzięła się za ćwiczenia, może cieszyć się znacznie szczuplejszą sylwetką.

Adele śpiewa hit Nicki Minaj. Jak jej wyszło?

Okazuje się, że piosenkarka nie tylko doskonale wygląda, ale także dobrze się bawi. Regularnie widywana jest na imprezach, w trakcie których zachwyca stylizacjami. Tak jak podczas urodzin Drake’a, w czasie których była jedną z największych gwiazd. Co jednak z jej zawodowymi projektami?

Fani z niecierpliwością czekają na nową płytę Adele, na której mogłyby się znaleźć hity na miarę Hello czy Someone like you. Kiedy w sieci pojawiło się nagranie, na którym artystka rapuje jeden z utworów Nicki Minaj, wiele osób miało nadzieję, że to z nią nagra kolejny kawałek. Zwłaszcza, że piosenkarka utwór koleżanki wykonała doskonale. Zobaczcie sami.

 

O potencjalną współpracę z Adele, Minaj została zapytana w zeszłym miesiącu. Chociaż początkowo przytaknęła, później musiała się wycofać, przyznając, że:

Myślałam, że każdy wyraźnie zrozumiał mój sarkazm w wypowiedzi – przyznała gwiazda.

Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Nicki Minaj – MTV VMA 2017 – najgorzej ubrani

Pomimo tego, że wydaje się, że na krążku nie pojawi się utwór z Nicki, jest spora szansa, że płyta trafi do sprzedaży już wkrótce. Jak twierdzi źródło People, może być tak, że jeden z pierwszych kawałków zostanie pokazany w sieci jeszcze w tym roku. Gwiazda podobno już się do tego przygotowuje:

Zdecydowanie przygotowuje się zarówno psychicznie, jak i fizycznie do promowania nowej muzyki. Wygląda na to, że stanie się to jeszcze w tym roku – donosi informator tabloidu.

Z pewnością nowe piosenki gwiazdy będą nie lada gratką dla jej fanów.

Zobacz: Adele tak bardzo schudła, że nawet Victoria Beckham jest pod wrażeniem! I to ogromnym. Właśnie wręczyła jej luksusowy prezent!


Adele na prywatnej imprezie

Adele na prywatnej imprezie

Adele rapuje kawałki Nicki Minaj na prywatnej imprezie

Adele rapuje kawałki Nicki Minaj na prywatnej imprezie

Adele rapuje na prywatnej imprezie

Adele rapuje na prywatnej imprezie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×