Szukaj

Mega fucha przeszła Julii Wieniawie koło nosa! Blanka Lipińska zdradziła, które aktorki mogą zagrać w jej filmie „365 dni”

Kariera Blanki Lipińskiej nabiera tempa. Celebrytka słynąca z pisania książek dla dorosłych właśnie opowiedziała o planach ekranizacji swoich bestsellerów. W rozmowie z tabloidem zdradziła kogo widzi w roli głównej bohaterki Laury!
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Kiedy książka „365 dni” trafiła na sklepowe półki nikt nie miał wątpliwości, że będzie sprzedawać się jak świeże bułeczki. Polacy licznie pobiegli do sklepów i wykupili nakład. Niebywały sukces pierwszej części doprowadził nie tylko do powstania kolejnych, ale i zapewnił jej autorce mocną pozycję w polskim show-biznesie.

Blanka Lipińska z chęcią pojawia się na salonach i jeszcze chętniej udziela dziennikarzom wywiadów. Kilka dni temu zawitała do siedziby Faktu i udzieliła obszernego wywiadu. Poruszony został temat ekranizacji jej książek.

Pisarka na prośbę dziennikarza oceniła potencjalne kandydatki do roli Laury. Kilka z nich odrzuciła już na samym początku. Marta Żmuda-Trzebiatowska okazuje się być zbyt dojrzała do tej roli, natomiast Julia Wieniawa pomimo seksapilu jest za młoda. Dużą szansę ma za to Edyta Herbuś, która chęć zagrania w filmie wyraziła w zeszłym tygodniu:

Edyta ma dużo plusów: jest drobna, umie tańczyć, ma wysportowaną sylwetkę. Wiem też od kilku wspólnych znajomych, że potrafi być szalona. Jednak pamiętajmy, że książkowa Laura ma w powieści 29 lat, więc nie wiem, czy kwestia wieku nie stanowiłaby problemu – słyszymy z ust Blanki.

Największą konkurentką Edi ma być Agnieszka Więdłocha, o której Lipińska myślała już wcześniej:

To jest typ urody Laury. Faktycznie o niej myśleliśmy. Agnieszka jest bardzo delikatna, ale jednocześnie z dużym jajem. Ona spełniłaby oczekiwania jak najbardziej.

No cóż, kandydatury bardzo fajne, ale czy ostatecznie któraś z nich przyjmie propozycję? Pamiętajmy, że książki Blanki to erotyczne powieści, a nie każda aktorka marzy o scenach łóżkowych.

Julia Wieniawa bez stanika na tapecie w smartfonie Barona! Najnowsze zdjęcie gwiazdy podnosi ciśnienie!

 

Przystojny Mikołaj Roznerski w ogniu krytyki! Blanka Lipińska uderzyła w jego męskie ego!

Stare zdjęcie Blanki Lipińskiej wielką sensacją. Aż ciężko uwierzyć, że ta seksbomba była takim pączusiem!


Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Edyta Herbuś jurorem w WORLD OF DANCE–POLSKA

Edyta Herbuś jurorem w WORLD OF DANCE–POLSKA

×