Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Złote Globy 2018: Jennifer Aniston nie pozowała na ściance. Kompletnie odmieniona aktorka pojawiła się dopiero na samej gali i zachwyciła wszystkichKreacja Jennifer Aniston na Złotych Globach 2018

Złote Globy to najważniejsze wydarzenie w branży filmowej, zaraz obok Oscarów. W tym roku wręczenie nagród odbyło się w atmosferze skandalu: gwiazdy pojawiły się w czarnych kreacjach na znak protestu i solidarności ze wszystkimi molestowanymi i wykorzystywanymi seksualnie kobietami.  Jennifer Aniston również nie była w tym wypadku wyjątkiem – pojawiła się w czarnej sukni.

Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Aktorka nie pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie. Dopiero podczas głównego punktu wieczoru, czyli ceremonii wręczenia statuetek, Jennifer zaprezentowała się widzom w całej okazałości. Gwiazda miała na sobie czarną sukienkę Schiaparelli Haute Couture, którą uzupełniła o biżuterię Fred Leighton. Uwagę przykuwała także nowa fryzura byłej żony Brada Pitta – tym razem Aniston przefarbowała włosy na jasny blond.

Podczas wręczania nagrody, Jennifer na scenie towarzyszyła jej idolka, 84-letnia Carol Burnett. Przed przekazaniem statuetki, Aniston z radością oznajmiła publiczności:

Carol, tak się cieszę, że wróciłaś do telewizji, a ja jestem u twojego boku. „Will and Grace” [amerykański sitcom] było jednym z moich ulubionych shows… Żartuję.

Złote Globy 2018: Angelina Jolie i Jennifer Aniston na jednej imprezie

Tegoroczne Złote Globy były wyjątkowe jeszcze pod jednym względem – po raz pierwszy od 2015 roku Jennifer spotkała się na jednej scenie z Angeliną Jolie. Panie ostatni raz widziały się na oficjalnym wydarzeniu podczas Critic’s Choice Awards. W tym roku na 75 gali rozdania Złotych Globów obie wręczały nagrody szczęśliwym zwycięzcom. Jolie przekazała statuetkę za Najlepszą rolę kobiecą w dramacie, a Aniston – za Najlepszą rolę kobiecą w serialu komediowym.

Czy Jennifer na Złotych Globach 2018 przyćmiła Angelinę?

Złote Globy 2018: Angelina Jolie oczarowała na czerwonym dywanie. Przyszła na galę w towarzystwie eleganckiego przystojniaka!

Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?

Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?Komentarzy: 1


Gość | 3 lutego 2018, 10:47

Bardziej pasowała Angelina, ale wszyscy z sympatii dla Jenny zaznaczają ją. Czemu bardziej Angie? Bo Jennifer to fajna super dziewczyna z sąsiedztwa i zasługuje na pozytywnego wariata.


Dodaj komentarz
×