Szukaj

Żona Szymona Hołowni ubrała się jak księżna Kate. Wybrała bardzo podobną kreację. Zebrała same zachwyty

Księżna Kate, Szymon Hołownia z żoną

Księżna Kate, Szymon Hołownia z żoną

Urszula Hołownia towarzyszy mężowi, Szymonowi Hołowni w kampanii prezydenckiej. Piękna kobieta już zaskarbiła sobie sympatię, a dodatkowo porównuje się ja z księżną Kate. Dlaczego?

Urszula Hołownia trafiła na celownik mediów w momencie, kiedy jej mąż, Szymon Hołownia ogłosił, że będzie ubiegał się o urząd prezydenta RP. Do tego momentu o żonie znanego prezentera nie wiedzieliśmy praktycznie nic. Teraz kobieta znalazła się na świeczniku i trzeba przyznać, że podołała wyzwaniu z niesamowitą klasą i wyczuciem. Już nawet porównano ją do księżnej Kate.

Urszula Hołownia jak księżna Kate

Urszula Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Do niedawna nikt nawet o niej nie słyszał. Tym bardziej o tym, że jest żoną popularnego dziennikarza. Sytuacja się zmieniła, kiedy Hołownia ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Z dnia na dzień stała się osobą publiczną i musiała zmierzyć się z całkowicie nową sytuacją.

Nieprzypadkowo pojawiła się też w audycji Agnieszki Woźniak-Starak Life Balance. Nie mamy przecież wielu kobiet, które są pilotami MIG-ów, i łączą karierę z życiem rodzinnym, więc naturalne było to, że zostanie zaproszona na rozmowę.

Odkąd rozpoczęła się kampania wyborcza, Urszula towarzyszy swojemu mężowi w spotkaniach. Nie waha się także udzielać wywiadów i głośno mówi o swoich poglądach. Wyznała też, że wierzy, iż wraz ze startem Szymona w wyborach coś zmieni się w polityce i od tej pory rządzenie krajem nie będzie zarezerwowane tylko dla wąskiego grona. Jego start w wyborach jej nie przeraził, a ona wpiera go na każdym kroku, wierząc w wygraną.

Wybory wkrótce, a Urszula Hołownia zyskała sobie już sporą sympatię. Po jej występie w Gdyni została porównana z księżną Kate. Nie tylko ze względu na urodę, klasę, ale także wybór kreacji.

Pokazała się w jasnoniebieskiej sukience o kroju płaszcza, która była identyczna, jak ulubiona kreacja żony Williama (wystąpiła w niej np. podczas niedawnej wizyty w Luksemburgu). Trzeba przyznać, że to świetny wybór, bo Urszula prezentowała się w niej nie gorzej niż Kate. Elegancka długość, świetny fason – nic dodać, nic ująć.

 

 


Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×