Antek Królikowski z piękną dziewczyną na premierze „Polityki”. Kasia wyglądała, jak gwiazda kina!

Kasia Dąbrowska i Antek Królikowski

Kasia Dąbrowska i Antek Królikowski

Antek Królikowski pojawił się na uroczystej premierze filmu Patryka Vegi Polityka razem ze swoją partnerką Kasią Dąbrowską. Ukochana aktora wyrasta na nową ozdobę salonów.

Antek Królikowski od kilku miesięcy spotyka się z uroczą Kasią Dąbrowską. Zakochani nie marnują czasu – już razem mieszkają! Nie dziwi więc, że ukochana, wspierała aktora w bardzo ważnym wydarzeniu, a mianowicie, pojawili się razem podczas premiery filmu Patryka Vegi Polityka, gdzie aktor gra jedną z kluczowych ról.

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz otwarcie mówi o ślubie z Kasią Dąbrowską! Czy na ich weselu zatańczy Julia Wieniawa?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na premierze Polityki

Antek Królikowski i jego partnerka zaprezentowali się niezwykle elegancko, ale z lekką dozą nonszalancji. Aktor założył czarny garnitur smokingowy, ze śnieżnobiałą koszulą. Całości dopełniały białe snickersy oraz fryzura – artystyczny nieład.

Kasia Dąbrowska wybrała długą do ziemi kreację, odsłaniającą ramiona, w kolorze złamanego różu. Sukienka na dole była ozdobiona falbaną, a przy kołnierzyku, a’la stójka także było zdobienie w tym stylu. Do tego przeźroczyste, bardzo modne sandałki i czarna torebeczka. Delikatny makijaż i rozpuszczone, romantycznie pofalowane włosy, kończyły wysmakowana stylizację.

Nie da się ukryć, że para wyglądała stylowo.

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Baronem?! Opublikowała poruszający wpis: “Nie ma nic bardziej bolesnego, niż…”

O czym jest Polityka?

Przyszedł czas na polską scenę polityczną, to nią zajął się Patryk Vega w najnowszym filmie. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec narodu? Bezkompromisowa Polityka odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Obsada Polityki

W nowym filmie Patryka Vegi wystąpili: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło.

Zobacz: Patryk Vega jest silnie uzależniony! Nawet nie ukrywa swojego nałogu: „Adrenalina skacze, a ja czuję chwilowe ukojenie”


Antek Króliowski i Kasia Dąbrowska na premierze filmu Polityka

Antek Króliowski i Kasia Dąbrowska na premierze filmu Polityka

Antek Króliowski i Kasia Dąbrowska na premierze filmu Polityka

Antek Króliowski i Kasia Dąbrowska na premierze filmu Polityka

Antek Królikowski na premierze filmu Polityka

Antek Królikowski na premierze filmu Polityka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×