Szukaj

Opalona na czekoladkę Królowa Życia na koncercie Papa D. Nawet jej kule ociekają luksusem!

Dagmara Kaźmierska pojawiła się podczas jubileuszowego koncertu Papa D. Z tej okazji Królowa życia wybrała wygodną, a jednocześnie przyciągającą uwagę stylizację. W co się ubrała?

Dagmara Kaźmierska, to niekwestionowana Królowa życia. Jest jedną z głównych gwiazd programu, w trakcie którego prezentuje kulisy swojej barwnej codzienności. Nie brakuje w niej wesołych momentów, które przeżywa z synem Conanem, a także przyjacielem Jacusiem i przyjaciółką Edzią.

Zobacz: Cała prawda o Jacku z „Królowych życia”. Co go łączy z Dagmarą Kaźmierską i kim jest?

Dagmara Kaźmierska z różowymi kulami i w kapciach na salonach. Jak wyglądała?

W życiu Dagmary nie zawsze jest wesoło. Jakiś czas temu celebrytka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w konsekwencji którego porusza się o kulach. To nie spowodowało jednak, że Kaźmierska przestała korzystać z uroków życia. Niedawno wybrała się na wakacje, z których regularnie pozdrawiała fanów.

Zobacz: Królowa życia w bikini na luksusowych wakacjach! Dagmara Kaźmierska szaleje w raju razem z synem. Conanek nieźle przypakował

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Niemal bezpośrednio ze słonecznej plaży, wybrała się wprost na warszawskie salony. W poniedziałkowy wieczór była jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas koncertu jubileuszowego zespołu Papa D. Z tej okazji Dagmara wybrała przyciągającą uwagę stylizację.

Wybrała satynową bluzkę z koronkowymi detalami, na którą zarzuciła ramoneskę. Dopasowała do nich czarne leginsy marki La Mania. To jednak buty przyciągały największą uwagę. Królowa życia zdecydowała się na wygodne, sportowe obuwie, z daleka wyglądające jak kapcie. Dobrała złotą biżuterię – w tym duży naszyjnik.

Gwiazda telewizyjnego show postawiła na wieczorowy makijaż, który podkreślał jej opaleniznę. Postawiła na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, które stylizacji dodawały charakteru. Chociaż poruszała się o kulach, wybrała te w odcieniu różu.

Wygląda jak prawdziwa Królowa życia

Uśmiechnięta Dagmara Kaźmierska na koncercie Papa D. Jak wyglądała?

Uśmiechnięta Dagmara Kaźmierska na koncercie Papa D. Jak wyglądała?

Zobacz: Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości


Dagmara Kaźmierska - koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - makijaż, koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - makijaż, koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - złoty naszyjnik, koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - złoty naszyjnik, koncert Papa D

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×