Szukaj

Małgorzata Socha zaszalała z głębokim dekoltem! Od jej apetycznego biustu nie dało się oderwać wzroku!

Małgorzata Socha jest jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Co rusz zachwyca jakąś oryginalna stylizacją. Na Flesz Fashion Night 2019 pojawiła się w naprawdę rewelacyjnym stroju. Zobaczcie, jaki garnitur przygotował jej Łukasz Jemioł.
Małgorzata Socha na Flesz Fashion 2019

Małgorzata Socha na Flesz Fashion 2019

Małgorzata Socha z imprezy na imprezę, coraz bardziej zachwyca. Nie boi się oryginalnych, niestandardowych kreacji, ale też i klasyka nie pogardza. ma idealne wyczucie mody. Do tego, na jej idealnej figurze, każda kreacja leży wyjątkowo.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2019. Kreacje gwiazd na imprezie: Julia Wieniawa, Marina, Karolina Szostak, Paulina Sykut

Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night 2019

Na Flesz Fashion Night 2019 Socha była muzą Łukasza Jemioła. Projektant przygotował dla niej nietuzinkowy garnitur z grubej, błyszczącej tkaniny z nadrukiem. Marynarka niebieska we fioletowy wzór, a spodnie odwrotnie – filetowe z niebieskimi zdobieniami. Dodatkowo uwagę przyciągał piękny, głęboki dekolt, okryty jedynie delikatnym, czarnym topem. Dół kreacji, czyli spodnie z szerokimi nogawkami z zaprasowanym kantem i wysokim stanem, wyglądały zjawiskowo. Do tego, dla równowagi, delikatne sandałki. Socha postawiła na delikatny makijaż z akcentem na usta, których czerwień podbijała kolory garnituru. Włosy zaczesała do tyłu. Szyje ozdobiła delikatnym naszyjnikiem. Wyglądała pięknie. Nie da się przejść koło Małgorzaty Sochy, nie oglądając się.

Zobacz: Julia Wieniawa najpiękniejszą gwiazdą na Flesz Fashion Night 2019! O tej kreacji będzie mówiło się latami!

Małgorzata Socha, gdzie ja można obejrzeć jesienią?

Z pewnością pojawi się w sztandarowej produkcji Polsatu Przyjaciółki. Dodatkowo cały czas jest obecna w social mediach. Na Instagramie na bieżąco dzieli się z fanami swoim życiem. Pracuje też na planie komedii romantycznej Jak poślubić milionera?. To właśnie z tej produkcji pochodzi jej zdjęcie w sukni ślubnej, które wywołało sporo emocji wśród jej obserwujących. Czekamy na premierę.

Zobacz: Marina na Flesz Fashion Night odsłoniła sporo ciała! Tak ciekawej kreacji na polskich salonach dawno nie widzieliśmy


Małgorzata Socha muzą Łukasza Jemioła - Fashion Night 2019

Małgorzata Socha muzą Łukasza Jemioła - Fashion Night 2019

Małgorzata Socha pojawiła się na Flesz Fashion Night 2019

Małgorzata Socha pojawiła się na Flesz Fashion Night 2019

Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night 2019

Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×