Małgorzata Rozenek w przepięknej kreacji na sekretnej imprezie. Wyglądała obłędnie! Oscarowe gwiazdy mogłyby jej pozazdrościć

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek sobotni wieczór spędziła w towarzystwie męża. Tak wystrojona z powodzeniem mogłaby konkurować z gwiazdami Hollywood.

Małgorzata Rozenek po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się niespełna 10 lat temu i od razu zachwyciła widzów. Program Perfekcyjna Pani Domu otworzył przed nią drzwi do wielkiej kariery. Niedługo po tym, jak wyemitowany pierwszy odcinek zaczęły napływać do niej kolejne propozycje współpracy, dzięki którym ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie.

Obecnie jest prowadzącą format Projekt Lady oraz rozwija własne biznesy. Kilka tygodni temu zadebiutowała z własną marką odzieżową, która od początku cieszy się sporym zainteresowaniem. W międzyczasie zadebiutowała też na szklanym ekranie. Jak wyznała w rozmowie z Faktem, chętnie pojawiłaby się w kolejnych produkcjach, przy czym tym razem w towarzystwie byłego męża, Jacka Rozenka.

Małgorzata Rozenek w zjawiskowej czarno-złotej kreacji

Małgorzata jest teraz bardzo zaangażowana w rozwój swojej marki, dlatego też w mediach prężnie reklamuje swoje projekty. Ostatnio udowodniła, że bazując wyłącznie na ubraniach Mrs. Drama można stworzyć wygodną jesienną stylizację, a przy tym wyglądać zjawiskowo.

Rozenek w krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży, jednak mimo to i tak bardzo często jest krytykowana przez swój wygląd. Sama również przyznała, że ma pewne niedoskonałości, jednak stara się przekuć je na swój atut. Hejterzy bardzo często wypowiadają się niepochlebnie na temat jej nóg. Ostatnio sama przyznała, że nie są idealne, jednak znalazła świetny sposób, jak zakamuflować niedoskonałości.

Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat, najlepiej w dzwonach, całuje Was z planu Projektu Lady i szczerze przyznam: kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie obiecuje – napisała na Instagramie.

Mimo tego Perfekcyjna Pani Domu chętnie publikuje w sieci mnóstwo zdjęć swoich stylizacji na różne okazje. Tym razem pochwaliła się propozycją na eleganckie wyjście.

Opis zamieszczony pod zdjęciem wskazuje na to, że wraz z mężem spędziła upojną noc na przyjęciu zorganizowanym przez Omenę Mensah. Małgosia na tę okazję włożyła długą, czarno-złotą sukienkę o kroju syrenki, która podkreśliła jej smukłą talię. Głęboko wycięty dekolt odsłonił szczupłe ramiona oraz podkreślił biust. Z uwagi na to, że wieczory są teraz coraz chłodniejsze, kreację uzupełniła o zwiewną pelerynkę z kapturem.

#aboutlastnight było niesamowicie – napisała pod kadrem.

Internautki pieją z zachwytu na widok tej kreacji. Nie szczędzą przy tym komplementów pod adresem gwiazdy.

  • Olśniewająco.
  • Piękna suknia! Wygląda Pani olśniewająco!
  • Gosiu wyglądałaś zjawiskowo. Impreza była cudowna.
  • Kobieta elegancka, sukienka piękna, trzecie zdjęcie – magia, ale dopiero z mężem jest to coś. Na 100% .
  • Niesamowita.

Zgadzacie się z opinią obserwatorek Małgosi?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×