Szukaj

Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w kinie. Uwielbiamy sukienkę w serduszka i kozaki, które miała na sobie

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze spektaklu w Człowiek z La Manchy, która miała miejsce w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Jak wyglądała w sukience w serduszka?
Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze spektaklu Człowiek z La Manchy, która miała miejsce 31 stycznia w warszawskim teatrze dramatycznym. Była to też dla niej podróż sentymentalna, z czego zwierzyła się na swoim Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska na premierze Człowieka z La Manchy. Jak wyglądała?

Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która oprócz niebywałych umiejętności aktorskich, posiada także niezwykła smykałkę do wyboru stylizacji, czym zaskarbiła sobie miano ikony stylu.

Na premierze w Teatrze Dramatycznym pojawiła się w czarnej, długiej sukience w serduszka, zakończonej asymetryczną falbaną. Do lekkiej kreacji dobrała brązowe, długie kozaki na obcasie i czarną, oversizową marynarkę w męskim stylu. Stylizację uzupełniła pleciona torebką. Włosy zaczesała za ucho i postawiła na bardzo delikatny makijaż.

Kiedy przybyła do teatru, miała na sobie także brązowy płaszcz. Wyglądała niezwykle stylowo.

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Dlaczego premiera Człowieka z La Manchy była dla Małgorzaty Kożuchowskiej podróżą w czasie?

Okazuje się, że ta premiera miała dla aktorki szczególny wymiar. Na swoim Instagramie napisała, że przeżyła wzruszającą podróż w czasie, gdyż jako studentka czwartego roku PWST, 25 lat wcześniej, zagrała w tej samej sztuce rolę Aldonzy, w spektaklu reżyserowanym przez Jerzego Gruzę. Występ był jej debiutem na dużej scenie.

(…) Piękne wzruszające mądre przedstawienie. Dla mnie szczególnie ważne… trudno mi było powstrzymać wzruszenie, bo pamiętam jak dziś swoje emocje, tremę, wielkie oczekiwania wobec tego zawodu i wielką niewiadomą jak to będzie…

Małgorzata Kożuchowska bardzo wzruszyła się siedząc na widowni. Wróciły do niej wszystkie emocje, które wtedy przeżywała.

Wraz z kolegami graliśmy ten spektakl z wielkim powodzeniem przez lata. Dziś mogę go obejrzeć w zupełnie nowym świetnym wydaniu i (choć na widowni) poczuć się znów jak młoda debiutująca pełna marzeń dziewczyna, dla której dopiero wszystko się zaczyna…
Gratuluję kolegom udanej premiery i dyrektorowi Tadeuszowi Słobodziankowi dziękuję za zaproszenie!
To był piękny wieczór! – napisała Małgosia.

View this post on Instagram

Wczoraj przeżyłam niezwykle wzruszającą podróż w czasie. Otóż 25 lat temu jeszcze jako studentka czwartego roku PWST zagrałam rolę Aldonzy/ Dulcynei w spektaklu Jerzego Gruzy „Człowiek z La Manchy” w Teatrze Dramatycznym. To był mój drugi dyplom i debiut na dużej scenie…Po 25 latach Teatr Dramatyczny wraca do tego tytułu i wystawia spektakl w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz z Modestem Rucińskim jako Don Kichotem i Anną Gajewską w roli Aldonzy. Za pulpitem dyrygenta stanął Adam Sztaba. Piękne wzruszające mądre przedstawienie. Dla mnie szczególnie ważne… trudno mi było powstrzymać wzruszenie, bo pamiętam jak dziś swoje emocje, tremę, wielkie oczekiwania wobec tego zawodu i wielką niewiadomą jak to będzie… Wraz z kolegami graliśmy ten spektakl z wielkim powodzeniem przez lata. Dziś mogę go obejrzeć w zupełnie nowym świetnym wydaniu i (choć na widowni) poczuć się znów jak młoda debiutująca pełna marzeń dziewczyna, dla której dopiero wszystko się zaczyna… Gratuluję kolegom udanej premiery i dyrektorowi Tadeuszowi Słobodziankowi za zaproszenie! To był piękny wieczór! @teatrdramatyczny @człowiekzlamanchy #teatr #krzysztofgosztyła #wiktorzborowski #maciejdamięcki #grazynastrachota #monikaświtaj @agnieszkawosinska @piotr_zelt

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska na premierze serialu „Motyw” wyglądała prawie jak Pierwsza Dama. Pasuje jej taki styl?


Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×