Szukaj

Księżna Kate przerwała falę zachwytów nad Meghan Markle! Ubrała się niemalże identycznie, a nawet lepiej!

Księżna Kate nie była na baby shower Meghan Markle

Księżna Kate nie była na baby shower Meghan Markle

Księżna Kate w zielonej stylizacji

Księżna Kate nie chce być gorsza od Meghan Markle? Takie wrażenie można odnieść po wpisie, który niedawno pojawił się na oficjalnym Twitterze pałacu. Co opublikowano?

Do niedawna to księżna Kate była największą ikoną stylu na brytyjskim dworze. Wszystko zmieniło się rok temu, gdy do rodziny królewskiej dołączyła Meghan Markle. Fotografowie i krytycy modowi nie tylko z większą dokładnością oceniają stylizacje żony Harry’ego, ale też intensywnie porównują stroje obu księżnych, szczególnie podczas ich wspólnych wyjść. Tak też było ostatnio.

Meghan Markle na poniedziałkowe świętowanie dnia Wspólnoty Narodów wybrała ciemnozielony płaszcz, który ozdobiony był czarnymi aplikacjami z cekinów. Pod płaszczem skrywała zieloną sukienkę, a do stylizacji dobrała czarne szpilki od Aquazzury, która zdaje się być jej ulubioną marką.

W momencie, w którym świat zachwycał się ubiorem Markle, w sieci pojawiło się archiwalne zdjęcie Williama i jego żony z 2017 roku. Na fotografii księżna także ubrana jest również w ciemnozielony płaszcz, w którym celebrowaładzień świętego Patryka.

Oficjalnie w ten sposób pałac poinformował swoich fanów, że księżna także weźmie udział w tegorocznych obchodach patrona Irlandii, które przypadają na na najbliższą niedzielę:

Książę Cambridge w towarzystwie księżnej Cambridge oraz pułkownik @Irish_Guards odwiedzą 1. batalion irlandzkiej straży na paradzie #StPatricksDay w niedzielę 17 marca.

Brytyjskie tabloidy sugerują, że zdjęcie ubranej na zielono Kate zostało wybrane nieprzypadkowo. Zwłaszcza, że członkowie rodziny królewskiej mają dostęp do oficjalnych kont i to oni decydują, co takiego zostanie przekazane internautom.

Czyżby Kate chciała odwrócić uwagę mediów od swojej szwagierki? Jeśli tak, zdecydowanie ta sztuczka jej się udała.

Księżna Kate przebiła Melanię Trump! Tak eleganckiej stylizacji Pierwsza Dama może jej tylko pozazdrościć!

To nie księżna Kate zainspirowała Meghan Markle! Jej ostatnia ciążowa stylizacja to kopia kreacji księżnej Diany!

Księżna Diana nie chciała rozwodu z księciem Karolem. Powód zadziwia


Księżna Kate w zielonym płaszczu

Księżna Kate w zielonym płaszczu

Za torebkę polskiej matki Etui Bags księżna Kate zapłaciła 200 złotych

Za torebkę polskiej matki Etui Bags księżna Kate zapłaciła 200 złotych

Księżna Kate ma torebkę firmy Etui Bags z Polski

Księżna Kate ma torebkę firmy Etui Bags z Polski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×