Szukaj

Wow! Księżna Kate z torebką polskiej marki za 200 złotych!

Księżna Kate torebka polskiej mark Etui Bags

Księżna Kate z torebką polskiej marki Etui Bags

Wszystko, co założy na siebie księżna Kate bardzo dokładnie analizują pasjonaci mody. Nic dziwnego, bowiem Middleton uchodzi za jedną z najbardziej stylowych postaci na świecie. Ostatnio znów było głośno o jej kreacjach, w których wystąpiła podczas obchodów Dnia Świętego Patryka i spotkania z prezydentem Francji Francoisem Hollande. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Kate uzupełniła strój ręcznie szytą torebką polskiej!

To dla nas bardzo miła sytuacja – mówi w rozmowie z tvn24bis.pl Sonia Firlej, asystentka właścicielki marki

Kate wybrała kopertówkę z poznańskiej manufaktury Etui Bags, którą w Wielkiej Brytanii można kupić w luksusowym domu towarowym Harrods przy Oxford Street. Cena torebki w sklepie internetowym to koszt zaledwie 210 złotych.

Jak księżna trafiła na polską markę? Tego nie wiadomo. Przypuszcza się jednak, że:

Na przyjęciu w Pałacu Buckingham z okazji inauguracji Brytyjsko-Indyjskiego Roku Kultury, jedna z pań, która przebywała w towarzystwie księżnej wystąpiła z inną torebką naszego autorstwa. Być może Kate ją podpatrzyła i w kuluarach, jak to w kobiecych rozmowach bywa o nią zapytała – kontynuuje asystentka projektantki marki, dodając: – My w każdym razie nie wysyłaliśmy tej torebki Kate Middleton

Po torebki Etui Bags sięga regularnie żona Arnolda Schwarzeneggera. Po wystąpieniu Kate zainteresowanie produktami znacznie wzrosło, szczególnie w przypadku opisywanego modelu kopertówki.

Mamy bardzo długą listą oczekujących. Niektóre z pań zamawiają po 2-3 torebki. Niestety już teraz nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy będziemy w stanie sprostać wszystkim zamówieniom. Będziemy oferować klientkom alternatywne wersje kolorystyczne. Nie produkujemy masowo, niektóre kopertówki występują w pojedynczych egzemplarzach. Produkcja zależy od ilości skóry, którą mamy do wykorzystania i od trendów, które obowiązują w danym momencie – mówi Firlej

Firma stara się szyć torebki w limitowanych kolekcjach. Szczęśliwą posiadaczką jednego z egzemplarzy jest właśnie księżna Kate. Gratulujemy.

Zobacz: Księżna Kate w zjawiskowej sukni na balu w Paryżu! Ta kreacja kosztuje fortunę

Księżna Kate z torebką polskiej marki

Księżna Kate z torebką polskiej marki

Torebka księżnej Kate polskiej marki Etui Bags

Torebka księżnej Kate polskiej marki Etui Bags

Etui Bags - pomarańczowa wersja torebki księżnej Kate

Etui Bags – pomarańczowa wersja torebki księżnej Kate

Księżna Kate torba

Księżna Kate torba

Księżna Kate ma torebkę firmy Etui Bags z Polski

Księżna Kate ma torebkę firmy Etui Bags z Polski

Za torebkę polskiej matki Etui Bags księżna Kate zapłaciła 200 złotych

Za torebkę polskiej matki Etui Bags księżna Kate zapłaciła 200 złotych


Czy podoba ci się torebka księżnej Kate?

×