Szukaj

Przyłapali księżną Kate na największej modowej wpadce! To po prostu nie mieści się w głowie!

Księżna Kate wpadka

Księżna Kate wpadka

Księżna Kate w starej sukience

Księżna Kate na dobre powróciła do swoich królewskich obowiązków. Żona księcia Williama pojawiła się po kilkumiesięcznej nieobecności i trzeba przyznać, że wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. I to dosłownie. Kate wybrała stylizację, którą miała na sobie ponad rok temu.

Księżna włożyła różową sukienkę projektu Emilii Wickstead, którą wciąż można kupić za ok. 7 tysięcy zł. Kate do swojej kreacji dobrała pudrową torebkę z butiku Aspinal of London za ok. 3,5 tys. zł. Całość stylizacji dopełniały zamszowe szpilki.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz kiedy księżna Kate pojawiła się w takiej stylizacji. Wcześniej zdecydowała się na nią podczas wizyty w Niemczech w 2017 roku.

Księżniczka Charlotte i jej foch na lotnisku! Zalana łzami dwulatka w końcu rzuciła się ze złości na ziemię [ZDJĘCIA + WIDEO]

Księżna Kate w Hamburgu w 2017 roku

Rok temu paparazzi przyłapali Kate z rodziną na lotnisku w Hamburgu. Wówczas wydarzył się mały incydent. Księżniczka Charlotte niespodziewanie upadła i zaczęła głośno płakać. Mama niemal natychmiast ruszyła z pomocą. Wyciągnęła do niej rączkę i pomogła wstać. Charlotte otarła łzy, a rodzina wspólnie ruszyła w kierunku miejsca umówionego spotkania.

Za pierwszym razem, Kate do różowej sukienki dobrała czerwoną kopertówkę. Bez zmian pozostał jednak kolor (a może i model) butów.

Wpadkę księżnej natychmiast zauważyły niemieckojęzyczne portale plotkarskie, które zwróciły uwagę na piękny ukłon w stronę Niemiec:

Jeśli ktoś myśli, że wpadką jest wybór tej samej sukienki przez Kate, nich spojrzy na Williama, który ubrał się dokładnie tak samo. A przynajmniej założył ten sam krawat – pisze portal T-online.

Niemiecki portal o stylizacji księżnej Kate

Niemiecki portal o stylizacji księżnej Kate

Księżna Kate nosi stare ubrania

Warto zwrócić uwagę na fakt, że księżna Kate ostatnio coraz częściej ma na sobie stare kreacje. Przykładem jest chociażby ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego, na którym księżna Cambridge wystąpiła w doskonale znanej jej fanom kremowej sukience. Podobna sytuacja miała miejsce na chrzcinach księcia Louisa.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Pozostałości po ciąży? Księżna Kate nigdy nie wyglądała lepiej! Właśnie wróciła na salony i zrobiła to w królewskim stylu

Książę Karol to niezłe ziółko! Świeżo po ślubie z księżną Dianą świntuszył z inną kobietą przez telefon

KABARET! Księżna Camilla koncertowo zignorowała ślub księżniczki Eugenii. Oto powód, dla którego nie przyjęła zaproszenia!


Niemiecki portal o stylizacji księżnej Kate

Niemiecki portal o stylizacji księżnej Kate

Księżniczka Charlotte na lotnisku w Niemczech

Księżniczka Charlotte na lotnisku w Niemczech

Księżna Kate wróciła na salony po urlopie macierzyńskim

Księżna Kate wróciła na salony po urlopie macierzyńskim

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×