Szukaj

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle pokazała kto tu rządzi! Jej podstępne zachowanie wprawiło w osłupienie cały świat!

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Księżna Kate w starej sukience na ślubie Meghan Markle

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego za nami. Książęcą parę podczas ceremonii wspierali najbliżsi przyjaciele i rodzina królewska – wśród gości nie mogło zabraknąć księżnej Kate. Oczy mediów całego świata były zwrócone na dwór brytyjski w poszukiwaniu spektakularnej kreacji, którą żona Williama mogłaby przyćmić pannę młodą, tymczasem… Kate obmyśliła sprytny plan.

Okazuje się, że księżna Cambridge wystąpiła w sukience Alexandra McQueena, którą miała na sobie już trzykrotnie. Jej beżową kreację mogliśmy podziwiać trzy lata temu — na chrzcinach księżniczki Charlotte, podczas urodzin królowej Elżbiety II w 2016 roku, a także przy okazji ubiegłorocznej wizyty w Belgii.

Brytyjskie tabloidy twierdzą, że Kate nie chciała przyćmić Meghan w tym szczególnym dla niej dniu:

Swoim zachowaniem księżna Kate pokazała kto tu rządzi. To była jej dobra wola, że pozwoliła zagrać pierwsze skrzypce Meghan, rezygnując ze spektakularnej kreacji, pokazując przy tym jak wielką ma klasę. To także paradoksalnie dowód na to, że księżna Kate, nawet w starej kreacji na ślubie swojego szwagra, jest dzisiaj na językach wszystkich, co raczej nie było jej zamiarem – skomentowała ekspertka od organizacji ceremonii ślubnych, Sarah Haywood, podczas wizyty w programie Good Morning Britain.

Postawa godna pochwały. Brawo!

Dzieci księżnej Kate skradły show! Elegancki książę George i dostojna księżniczka Charlotte odegrali szczególną rolę

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego chwaliła się nieskazitelną figurą! Naprawdę urodziła MIESIĄC temu?!

Wszyscy patrzyli tylko na Pippę i jej ciążowy brzuszek! Rodzina księżnej Kate zadała szyku na książęcym ślubie

Meghan Markle pokazała się w drugiej obłędnej sukni ślubnej! Istne szaleństwo zmysłów z pamiątką po księżnej Dianie w roli głównej!


Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate z dziećmi na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżna Kate z dziećmi na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Dodaj komentarz

 • Ala pisze:

  Każdy normalny człowiek wie , że żadnej panny młodej nikt na świecie nie jest w stanie przyćmić . Wystąpienie piąty raz w tej samej sukni na takim ślubie jest oznaką braku szacunku dla nowożeńców . Kate pokazała że jest zarozumiałą egoistką .

 • Inny gość pisze:

  Co Wy wymyślacie, to był dzień Meghan i dobrze, że nie została przyćmiona. A tak poza tym to Kate wyglądała pięknie w tej starej kreacji i jakie ma śliczne dzieci chłopczyk blondynek, dziewczynka lekko rudawa – super. W końcu to żona przyszłego króla.

 • Gość22 pisze:

  moim zdaniem ubierając tę sama kreacje 3 czy 4 raz zrobiła to specjalnie. Po pierwsze że ma gdzieś ten slub i że nie jest dla niej ważny, a po drugie żeby o niej mówiono. Dla mnie było jeszcze dziwne to że jak młodzi składali przysiege to wszyscy siedzą. A Kate miała jeszcze spuszczoną głowę

 • ann pisze:

  Kate będzie zazdrosna o Meghan dziewczyna jest super , życzę im szczęścia

 • Gość pisze:

  Kate coraz mniej dba o swój wizerunek i sposób zachowania, zbytni luz jej nie przystoi. Staje się wizerunkowo nie interesująca

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×