Szukaj

Kinga Rusin w obłędnej sukience wspiera WOŚP

Kinga Rusin w DDTVN

Kinga Rusin w DDTVN

Kinga Rusin, w obłędnej sukience, pojawiła się podczas wyjątkowego odcinka Dzień Dobry TVN. Dzisiaj gra WOŚP, a dziennikarka wspiera Orkiestrę całym sercem. Jak wyglądała i co napisała?

Kinga Rusin jest osobą bardzo zaangażowana społecznie, nic więc dziwnego, że wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla niej działaniem naturalnym. Nie jest jej obojętne co się dzieje na świecie i co się dzieje ze światem. Przykładem może być fakt, że jest jedną z najbardziej znanych propagatorek ruchu zero waste, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów. W pracy, czy na ulicy, zawsze wygląda świetnie. Jest wzorem dla wielu Polek. W dzisiejszym studiu DDTVN zachwyciła stylizacją.

Kinga Rusin w studiu DDTVN. Jak wyglądała?

Jakiś czas temu prezenterka zniknęła z Instagrama. Kiedy znowu się pojawiła, wyjaśniła powody nieobecności i zapowiedziała, że wróci w DDTVN i pierwszym jej ważnym działaniem nowego roku, będzie wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zapowiedziała, tak zrobiła.

W towarzystwie Piotra Kraśki, prowadzi rozmowy w programie śniadaniowym, nie ma w tym nic dziwnego, ale odcinek jest szczególny, bo dzisiaj odbywa się Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą to organizację Rusin wspiera całym sercem, czego dała wyraz na swoim profilu na Instagramie.

Ten jeden dzień w roku zmienia ludzi w anioły. Niezależnie od zasobności portfela, wykonywanego zawodu czy poglądów (o niechlubnych wyjątkach szkoda nawet gadać). Kolejne rekordy, bite rokrocznie wprawiają w osłupienie i przywracają wiarę w ludzi, a serduszka na szpitalnym sprzęcie autentycznie wzruszają. Dlatego wspierałam wspieram i będę wspierać! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę – 10 tysięcy złotych.

Dodatkowo, razem z @p_kraśko zachęcamy do licytacji wizyty w Dzień Dobry TVN!!! Będziecie mogli wziąć udział w programie i obejrzeć go od początku do końca od kulis! Porozmawiać z naszymi gośćmi, spróbować wspaniałych dań przygotowanych w naszej kuchni, posłuchać na żywo muzyki przed naszą „dzieńdobrową” sceną, a po programie wypić z nami kawkę i pogadać! Link do aukcji w moim bio. Można też wejść na aukcje.wosp.org.pl i tam nas odnaleźć! Licytujcie! Czekamy na Was! – napisała.

Nie można przejść obojętnie obok takiego apelu. A przy tym zobaczcie, jak dzisiaj Kinga wygląda!

View this post on Instagram

Ten jeden dzień w roku zmienia ludzi w anioły????????. Niezależnie od zasobności portfela, wykonywanego zawodu czy poglądów (o niechlubnych wyjątkach szkoda nawet gadać????????). Kolejne rekordy, bite rokrocznie wprawiają w osłupienie i przywracają wiarę w ludzi, a serduszka na szpitalnym sprzęcie autentycznie wzruszają. Dlatego wspierałam wspieram i będę wspierać❤️! Do końca świata i jeden dzień dłużej! W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę – 10 tysięcy złotych. Dodatkowo, razem z @p_kraśko zachęcamy do licytacji wizyty w Dzień Dobry TVN!!! Będziecie mogli wziąć udział w programie i obejrzeć go od początku do końca od kulis! Porozmawiać z naszymi gośćmi, spróbować wspaniałych dań przygotowanych w naszej kuchni, posłuchać na żywo muzyki przed naszą „dzieńdobrową” sceną, a po programie wypić z nami kawkę i pogadać! Link do aukcji w moim bio. Można też wejść na aukcje.wosp.org.pl i tam nas odnaleźć! Licytujcie! Czekamy na Was❤!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

W szarej, długiej sukience w roślinny print, z transparentnymi rękawami wyglądała obłędnie. Klasa sama w sobie. Rozpuszczone włosy, delikatny makijaż i wyraźne na tle stonowanej kreacji serduszko WOŚP-u świetnie uzupełniały stylizację. Zgrabne nogi dziennikarka wyeksponowała w pięknych pantoflach na wysokim obcasie.

Zobacz: Kinga Rusin ma nową ulubioną torebkę! Ten śliczny model kosztuje prawie 4 tys. zł! I pasuje prawie do wszystkiego


Kinga Rusin w studiu DDTV

Kinga Rusin w studiu DDTV

Kinga Rusin w studiu DDTV

Kinga Rusin w studiu DDTV

Kinga Rusin w studiu DDTV

Kinga Rusin w studiu DDTV

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×