Szukaj

Julia Wieniawa w tanim garniturze z sieciówki! Za parę groszy wyglądała jak z salonu Diora!

Julia Wieniawa w garniturze z Mohito

Julia Wieniawa w garniturze z Mohito

Julia Wieniawa w ostatnim czasie wyznacza trendy w modzie dla swoich nastoletnich fanek. Na ostatniej konferencji aktorka zaprezentowała się w szałowym cytrynowym garniturze z popularnej sieciówki. Ile kosztował i gdzie go można kupić? Podpowiadamy.

Julia Wieniawa głównie kojarzy się z rolą w serialu Rodzinka.pl oraz z kilkoma reklamami komercyjnymi. Celebrytka z wrodzonym urokiem prezentuje farby do włosów oraz buty z popularnej taniej sieciówki. Tym razem 20-letnia wschodząca gwiazda polskich salonów postawiła kolejny krok w swojej spektakularnej karierze medialnej. Julia już niebawem zadebiutuje w roli współprowadzącej Polsat SuperHit Festiwal. Impreza rozpocznie się w Operze Leśnej w Sopocie 24 maja.

Wieniawa pojawiła się ostatnio na konferencji promującej muzyczny festiwal. Jej obecność natychmiast wzbudziła wielkie poruszenie wśród fotoreporterów za sprawą szałowej stylizacji. Tym razem dziewczyna Barona zaprezentowała się w limonkowym garniturze, w którym wyglądała bardzo luksusowo. Okazuje się jednak, że jej zestaw pochodzi z popularnej taniej sieciówki.

Julia Wieniawa w garniturze Mohito

Julia Wieniawa na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019 wystąpiła w garniturze z Mohito. Do tej sportowej stylizacji Julka dopasowała modne w tym sezonie dyskretne dodatki, małą torebkę oraz neonowe szpilki.

Żółty garnitur Julii Wieniawy pochodzi z linii Mohito Gold Label. Prosta marynarka jednorzędowa zapinana na połyskujące guziki kosztuje jedynie 199,99 złotych. Dopasowane spodnie typu cygaretki z zaprasowanymi kantami oraz podwiniętą linią brzegów kosztują 139,99 złotych. Za cały komplet gwiazda wydała tylko 340 złotych. Ta stylizacja pozwoliła Wieniawie ponownie wyeksponować swój pięknie wykonturowany bronzerem biust, bowiem celebrytka ubrała marynarkę na gołe ciało.

Jak wam się podoba Wieniawa w  garniturze z Mohito?

Zobacz: To spodnie czy spódnica? Julia Wieniawa w zadziwiającej stylizacji na salonach! Za same buty i torebkę zapłaciła 15 tysięcy złotych!

Zobacz: Tak Julia Wieniawa wyglądała zanim została sławna i bogata! Poznacie ją na starych zdjęciach?

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron nagrali mocne oświadczenie! Tabloid zadał im cios poniżej pasa! [WIDEO]


Limonkowy garnitur z Mohito

Limonkowy garnitur z Mohito

Julia Wieniawa – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Julia Wieniawa – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×