Julia Wieniawa promuje festiwal Polsatu w limonkowym komplecie. Cena jej mini torebki zwala z nóg! Tyle kosztuje luksus

Julia Wieniawa Polsat Superhit Festiwal 2019

Julia Wieniawa Polsat Superhit Festiwal 2019

Julia Wieniawa znów bryluje na ściankach! Tym razem gwiazda pojawiła się na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019, który już za dwa tygodnie będzie miała przyjemność prowadzić. Zanim jednak ocenimy jej sceniczne stylizacje, czas na tę dzisiejszą. Jak wypadła w limonkowym secie? Naszą uwagę zwróciły piękne buty i piekielnie droga torebka!

Julia Wieniawa po kilku tygodniach przerwy wróciła na salony w wielkim stylu. Nie dość, że znów zaczęło układać jej się w miłości, to na brak zawodowych propozycji nie może narzekać. Poza serialami, w których gra już od jakiegoś czasu, gwiazda dostała kolejną rolę u Patryka Vegi, przedłużyła kontrakt z marką obuwniczą, a ostatnio została gospodynią Polsat Superhit Festiwal!

W środowe popołudnie, w centrum Warszawy odbyła się konferencja przedsięwzięcia. Na imprezę wpadła cała śmietanka muzycznego świata, w tym dziennikarze i prowadzący wydarzenie. Jedną z nich będzie Julka, która już 25 maja u boku Maćka Rocka na sopockiej scenie poprowadzi Radiowy Przebój Roku. Nie mogło więc zabraknąć jej na dzisiejszej prezentacji, na którą weszła jak prawdziwa hollywoodzka gwiazda.

Julia Wieniawa z torebką za prawie 30 tysięcy złotych

Styl Wieniawy od dawna budzi podziw wielu, a dzięki zgranej załodze pracowników wplata na polskie salony zagraniczną modę. Aktorka lubi bawić się kolorami, ale i łączyć je w sety. Dzisiaj postawiła na limonkowy total look. Składał się na niego oversize’owy garnitur, do którego dopasowała neonowe szpilki. Całość uzupełnia horrendalnie drogą, maluteńka torebka od Hermèsa, która jest basickiem w szafie każdej prawdziwej fashionistki. Za takie cudeńko trzeba zapłacić około 29 tysięcy złotych!

Nie możemy przejść obojętnie także obok nowej fryzury gwiazdy. Wczoraj Wieniawa odwiedziła zaprzyjaźniony salon fryzjerski, w którym odżywiała włosy. Dziś postanowiła więc zaszaleć i zaprezentowała się w niewidzianych dawno falach na głowie.

Spójrzcie na zdjęcia i oceńcie jak się prezentowała.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji przed Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Julia Wieniawa

Zobacz: Julia Wieniawa na festiwal w Sopocie ubrała się jak na Oscary! Jej suknia to istne szaleństwo zmysłów!

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!


Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Julia Wieniawa – makijaż

Julia Wieniawa – makijaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×