Szukaj

Joanna Koroniewska w spodniach z Zary oczarowała swoje fanki. Podobne kupisz za 29 złotych

Joanna Koroniewska na Instagramie pochwaliła się nową stylizacją, w której główną rolę odgrywają spodnie z Zary. Wiemy, gdzie kupisz identyczne w bardzo okazyjnej cenie.
Joanna Koroniewska w spodniach z sieciówki

Joanna Koroniewska w spodniach z sieciówki

Joanna Koroniewska przed laty pojawiła się w serialu M jak miłość. W serialu wcieliła się postać Małgosi Mostowiak, córki Lucjana i Barbary. Aktorka w krótkim czasie wyrosła na jedną z ulubienic widzów. Kiedy była u szczytu sławy, postanowiła zrezygnować z roli w popularnej produkcji. Co ciekawe nadal ma szansę wrócić do obsady — scenarzyści zostawili jej otwartą furtkę, wysyłając jej bohaterkę za granicę.

Joanna Koroniewska: spodnie z Zary. Ile kosztują?

Obecnie gwiazda skupia się na wychowywaniu dzieci, a w międzyczasie rozwija karierę w sieci. Wraz z Maciejem Dowborem założyła kanał na YouTube, w którym z odpowiednią dawką humoru podchodzi do codziennych spraw.

To jednak nie koniec aktywności aktorki w sieci. Koroniewska prowadzi też konto na Instagramie, na którym dzieli się z internautkami ciekawymi wpisami. Wśród nich nie brakuje pomysłów na stylizacje. Niedawno Joanna pokazała się w fioletowym garniturze z sieciówki, a dzień później zachwyciła brązowymi spodniami z Zary.

Aktorka połączyła je z białym sweterkiem i kolorowym płaszczykiem od Just Paul. Kropką nad i jej looku były czarne, skórzane buty:

Ja zaraz biegnę na próbę do teatru. A jak tam Wasza niedziela?!! Mam nadzieję, że humor Wam dopisuje a jeśli nie to jak zwykle przekazuję Wam trochę mojej energii. Nie da się ukryć, że mam jej dużo.

Joanna Koroniewska w spodniach z Zary

Joanna Koroniewska w spodniach z Zary

Internautki były zachwycone wyczuciem stylu Koroniewskiej. W komentarzach pozostawiły mnóstwo słów uznania.

  • Świetna stylizacja. Cudowna Energia i naturalność.
  • Wyglądasz zawsze pięknie, Joasiu.
  • Niech ta energia Pani nie opuszcza. Pani uśmiech zawsze dodaje mi sił. Dziękuję. Miłej i pogodnej niedzieli dla całej rodzinki.
  • Wygląda Pani jak nastolatka.
  • Wspaniale, wyjątkowo

Trudno nie zgodzić się ze wpisami internautów. Gwiazda wygląda świetnie.

Niestety model, który ma na sobie Joanna nie jest już dostępny w sprzedaży online. Można za to trafić na spodnie o bardzo podobnym fasonie i kolorze – za jedyne 29 złotych.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w tanim komplecie z Zary wygląda jak milion dolarów. Za buty też zapłaciła niewiele


Joanna Koroniewska w spodniach z Zary

Joanna Koroniewska w spodniach z Zary

Spodnie z Zary za 29 złotych

Spodnie z Zary za 29 złotych

Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Joanna Koroniewska garnitur

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×