Ciężarna Jennifer Lawrence pojawiła się na czerwonym dywanie z Leonardo DiCaprio. Luksusową kreacją podkreśliła zaokrąglony brzuszek

Jennifer Lawrence w ciąży

Jennifer Lawrence w ciąży

Ciężarna Jennifer Lawrence przyszła na premierę filmu. Pojawiła się na niej w towarzystwie Leonardo DiCaprio. Wygląda, jakby miała urodzić lada moment!

Amerykańska aktorka Jennifer Lawrence urodziła się w 1990 roku. Pochodzi z niewielkiego miasteczka Indian Hills w prowincjonalnym Kentucky. Jako dziecko zadebiutowała na deskach teatru w Louisville. W wieku 14 lat przeniosła się do Nowego Jorku, by rozpocząć karierę profesjonalnej aktorki. Zadebiutowała w obrazie Granice miłości, za który dostała nagrodę dla najbardziej obiecującej aktorki. Później posypały się kolejne propozycje występów w filmach i serialach. Już w 2011 roku została nominowana do Oscara za rolę w Do szpiku kości.

W 2011 roku przyjęła propozycję zagrania w ekranizacji Igrzysk śmierci. Ta rola przyniosła jej zajęcie stałego miejsca w popkulturze. W 2012 roku została laureatką Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za Poradnik pozytywnego myślenia. Miała wtedy zaledwie 22 lata. Pojawiła się też w tak popularnych produkcjach jak: American Hustle, Czerwona jaskółka, Mother!, Joy, X-Men: Pierwsza klasa, X-Men: Przyszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse X-Men: Mroczna Phoenix. 

W tym miesiącu w kinach zadebiutuje nowy film z jej udziałem – Nie patrz w górę. Wcieliła się w nim w rolę Kate Dibiasky. Jak czytamy w opisie filmu w Filmweb:

Studentka astronomii Kate Dibiasky  i jej profesor dr Randall Mindy odkrywają, że po obrzeżach galaktyki krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji.

W rolę Mindy’ego wcielił się Leonardo DiCaprio. W filmie zobaczymy też aktorów, takich jak: Cate Blanchett, Meryl Streep, Jonah Hill, Himesh Patel, Kid Cudi.

Ciężarna Jennifer Lawrence pojawiła się na premierze. Jak wygląda jej brzuch?

Jennifer Lawrence pojawiła się na światowej premierze filmu w Nowym Jorku. Pokazała się na niej w złotej sukni. U jej boku wystąpił sam DiCaprio. Wszyscy zwrócili uwagę na brzuch aktorki. Dlaczego? 31-latka jest w ciąży, o czym informowaliśmy po raz pierwszy we wrześniu. Aktorka pozostaje w związku małżeńskim z Cookiem Maroneyem. Para pobrała się w 2018 roku. Rozmiar brzucha Jennifer oznacza jedno – jej ciąża nieubłaganie zbliża się ku końcowi! Film zadebiutuje w kinach 10 grudnia. W serwisie Netflix ma się pojawić 24 grudnia – w Wigilię.

Co ciekawe, praca na planie filmu nie była dla Jennifer najłatwiejsza. Wszystko przez to, że bała się… Meryl Streep. Postanowiła, że nie będzie irytować gwiazdy:

To było moje największe zmartwienie. Mój największy koszmar. Stwierdziłam, że jeśli będę się odzywać tylko pytana, to będę najmniej irytującą w pomieszczeniu.

Słowa Jennifer potwierdził reżyser, Adam McKay, który powiedział mediom:

Jennifer ciągle powtarzała, że będzie cicho, że nie będzie nic mówić. Gdy pojawiła się Meryl Streep, Jen podeszła do mnie jak dwunastolatka i spytała “Co mam mówić? Co mam robić?”.

Strach okazał się mieć wielkie oczy – sama Streep lubi swoją młodszą koleżankę i uważa ją za dobrą aktorkę.


Jennifer Lawrence w ciąży

Jennifer Lawrence w ciąży

Jennifer Lawrence w ciąży

Jennifer Lawrence w ciąży

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w ciąży

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×