Ola Żebrowska na premierze kilka tygodni po porodzie. Stylizacja idealnie dobrana, ale hitem buty świeżo upieczonej mamy

Ola Żebrowska na premierze Bliżej

Ola Żebrowska na premierze Bliżej

Aleksandra Żebrowska na salonach po raz pierwszy po porodzie. Jak świeżo upieczona mama zaprezentowała się na premierze spektaklu Bliżej?

Ola Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego. Parę dzieli spora różnica wieku, dlatego wiele osób na początku ich związku nie wierzyło w to, że stworzą trwałą relację. Oni jednak udowodnili, że idealnie do siebie pasują.

Tuż po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. Ich najstarszy syn Franciszek ma już 12 lat. Po nim pojawili się 9-letni Henryk i 2-letni Feliks. Kilka tygodni temu małżonkowie doczekali się córeczki, której imienia jeszcze nie zdradzili. Michał zapytany przez prasę mówił:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi.

W sobotni wieczór Ola pojawiła się wśród gwiazd na premierze spektaklu Bliżej. To jej pierwsze wielkie wyjście po porodzie, a buty są hitem jej stylizacji.

Jak wyglądała Ola Żebrowska na premierze Bliżej?

Dzisiejsza premierę Ola zapowiedziała na swoim Instagramie. Przy okazji przyznała, że jako nastolatka podkochiwała się w Mateuszu Damięckim. To jej obecny mąż wyznał to po latach swojemu koledze po fachu podczas rozmowy w garderobie.

Miałam 11 lat. On miał 17. Jeździł z nami na kolonie Pędziwiatr. Był przystojny, opalony, wysportowany, zabawny i nie wiedział jak mam na imię. Ja wyglądałam jak chłopiec, miałam fryzurę na grzyba, szczyciłam się swoją nadruchomością stawów i byłam w nim zakochana po uszy. O dziwo, nic z tego nie wyszło. Mateusz dowiedział sie o tym dopiero po latach – od Michała. W garderobie.

Żebrowska życzyła całej obsadzie powodzenia podczas premierowego spektaklu.

Trzymam za Was wszystkich kciuki @miczag @aleksandrapoplawska @mateuszdamiecki , a najbardziej za @zebrowski.michal , który ma 50lat, jest przystojny, trochę opalony, wysportowany, zabawny i wie jak mam na imię! LOVE i powodzenia!

Sama pojawiła się na widowni. Kilka tygodni po urodzeniu córki wyglądała świetnie w garniturze w kolorze pudrowego różu, zestawionym z czarną koszulką. Jednak hitem jej stylizacji obuwie. Klapeczki na obcasie z piórami zdecydowanie przyciągały spojrzenia. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Komentarze

 • Marzanna pisze:

  Pokaż siebie Słoneczko. Na szczęście Żebrowscy żyją, cieszą się życiem i rodziną,Napewno mają wyjebanego na toksy

 • Gość anna pisze:

  Każda kobieta powinna dbać o schludność. Nie o piękno, nie o bogate szmatki. Kobieta jest atrakcyjna gdy otacza ją pewna aura tajemniczości. Ta osoba jest tego wszystkiego zaprzeczeniem.

 • Brudna Kobieta pisze:

  A mi Pani Żebrowska kojaży się z luzem, dystansem, fajnym zdroworozsądkowym podejściem do wielu spraw, do tego niewątpliwie potrzebna jest inteligencja i też mi się z nią kojaży😆 Co do urody to piękna ,zgrabna kobieta. A osoby,które piszą te bzdury o brudzie i czymś tam jeszcze….mój boże…trudno to nawet skomentować, prostactwo i chamstwo zwykle idą w parze, nie inaczej jest w tym przypadku.

 • Gość pisze:

  Jak ja widzę, wciąż am przed oczami te powyciągane portki i obwisła skórę
  Trudno się dziwić, że z przystojnego kiedyś Żebrowskiego, zrobił się taki flejowaty dziad.
  Dopasowali się do siebie, ale tacy ludzie w domu na widoku od rana, mogą skutecznie zniechęcić do życia.

  • Margot pisze:

   Te słowa to bezczelność . Jak można tak o kimś pisać….a może tak zerknięcie w lusterko rano? Ale o to trudno , bo pewnie odruch wymiotny…

 • Zniesmaczona pisze:

  Przykro mi to pisać , ale również kojarzę ta panią z brudem i a feee. Nie budzi sympatii a jest odrażające wręcz jej epatowanie prywatnością i intymnością . Zapewne niebawem uraczy nas filmikiem z kulisów nad poczęciem kolejnej dzidzi.

 • Gość pisze:

  Żebrowska się kojarzy z brudem i brzydotą

 • Gość pisze:

  Jaka ona brzydka

 • Gość pisze:

  Żebrowska już zawsze będzie się kojarzyć z brudem i bylejakością no sorry ale tak ją postrzegam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×