ModaAgata Duda zadała szyku w małopolskiej wiosce. Sukienka piękna, ale to buty są hitem!

Agata Duda zadała szyku w małopolskiej wiosce. Sukienka piękna, ale to buty są hitem!

Agata Duda
Agata Duda
Zuza Maciejewska

05.07.2021 20:00, aktual.: 05.07.2021 22:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Duda drugą kadencję pełni funkcję Pierwszej Damy RP. Towarzyszy mężowi podczas ważnych spotkań, w których trakcie przeważnie zachwyca dobrze dobranymi kreacjami, które świetnie łączy z dodatkami. Zdarza się jej jednak sięgać po stylizacje, które przez niektórych mogą być uznawane za niewłaściwe.

Do takich można zaliczyć tę, którą wybrała na inaugurację wydarzenia Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką, w której wzięli udział: dzieci, ich opiekunowie oraz nauczyciele. Agata Duda postawiła na bardzo kolorową kreację, którą połączyła z ciemnymi butami na delikatnym obcasie. Chociaż taki strój świetnie sprawdza się w czasie upałów, zdaniem niektórych nie jest on do końca trafiony.

Agata Duda w szykownej kreacji i butach na obcasie

Niedawno Agata Duda wybrała się z mężem do wsi Lipnica Murowana. Wzięli udział w ceremonii wręczenia medali za wieloletnie pożycie małżeńskie. Prezydent wygłosił przemówienie, w którym podkreślił, że trwanie w małżeństwie jest ważne dla polskiego państwa:

Trwanie małżeństw jest bardzo ważne dla polskiego państwa, bo małżeństwo to rodzina - to dzieci, wnuki i prawnuki; kolejne pokolenia, które uczestniczą w życiu Rzeczypospolitej.

Tego samego dnia para prezydencka pojawiła się podczas uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich:

Lipnica jest gminą o długiej i wspaniałej historii. Tutaj odbyła się moja przedostatnia misja realizowana dla śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – podkreślał Andrzej Duda.

Agata Duda na tę okazję wybrała bardzo elegancką stylizację. Sięgnęła po ciemną suknię z przezroczystymi rękawami, którą połączyła ze skórzanym, czerwonym paskiem, torebką i butami na obcasie. Postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta. Wyglądała zjawiskowo, o czym możecie się przekonać zaglądając do galerii.

  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
  • Agata Duda w ciemnej kreacji
[1/7] Agata Duda w ciemnej kreacji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także