Grażyna Torbicka zachwyciła w wytwornej sukni. Klasa i elegancja w każdym calu. Rozcięcie na miarę diwy

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka chętnie zagląda do Violi Piekut w poszukiwaniu eleganckich kreacji. Projektantka opublikowała zdjęcie, na którym prezenterka przymierza długą, czarną suknię. Wygląda obłędnie.

Grażyna Torbicka jest gwiazdą, której nie można nic zarzucić. Zawsze wygląda elegancko i z klasą, a figury mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Do tego od lat jest w udanym związku małżeńskim z Adamem Torbickim. Pracę w telewizji rozpoczęła w 1985 roku i od tamtej pory cieszy się nieposzlakowaną opinią. Próżno szukać skandali z jej udziałem.

Viola Piekut jest jedną z najbardziej lubianych projektantek gwiazd. Pani Grażyna od dawna jest jej stałą klientką. To w jej salonie sukien szuka najpiękniejszych kreacji na ważne wydarzenia. Viola w niedzielę opublikowała zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje w długiej czarnej sukni. Wygląda obłędnie.

Grażyna Torbicka w czarnej sukni od Violi Piekut

Grażyna Torbicka zawsze wyróżnia się na czerwonym dywanie nienaganną fryzurą, makijażem i ubiorem. Na co dzień również starannie dobiera stylizacje. Zawsze prezentuje się stosownie i elegancko. Dziennikarka skończyła w tym roku 61 lat i nadal może pochwalić się figurą modelki. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z przymiarek.

Viola Piekut opublikowała zdjęcie Torbickiej, która pozuje w eleganckiej, czarnej sukni. Kreacja wygląda jak stworzona z myślą  niej. Efektowne zdobienie wokół dekoltu, rozcięcie sięgające ud i fason podkreślający talię to wszystko to, co kapitalnie podkreśla atuty 61-letniej legendy telewizji.

Co prawda obecnie w branży nie odbywają się imprezy, ani żadne duże produkcje, ale niezależnie od okazji, na jaką powstała suknia, pani Grażyna wygląda w niej wręcz oszałamiająco. Tak wystylizowana mogłaby ruszyć na podbój Hollywood i zawstydzić największe gwiazdy podczas oscarowej gali.

Widok, który doceniamy jeszcze bardziej niż zwykle. Elegancka, niezwykła Kobieta w długiej, wytwornej, równie eleganckiej sukni. Po prostu.

Fani w komentarzach nie szczędzą pani Grażynie miłych słów. Jednogłośnie stwierdzili, że jest piękną kobietą:

  • Piękna – właściwie obie: Pani Grażyna i suknia.
  • Pani Grażyna jest niesamowita, czas jej nie dotyczy! A w tej sukni – obłędnie.
  • Przepięknie!
  • Piękna kobieta i piękna suknia.

Nie sposób się nie zgodzić. Najnowsze zdjęcie zachwyca nas bez reszty.


Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Grażyna Torbicka, Viola Piekut

Komentarze

  • Gość pisze:

    Najpiękniejsza suknia w jakiej wystąpiła p.Torbicka była biała koronkowa, następnie szara”kolczuga”, najgorsza czarna z trenem i kwiatem na ramieniu.
    Ta suknia tworzyła czarna plamę na dywanie i nic więcej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×