Cóż za piękne buty z ekskluzywną klamrą. Tylka ta cena… Ewa Chodakowska wie, jak zachwycić

Ewa Chodakowska w luksusowej stylizacji

Ewa Chodakowska w luksusowej stylizacji

Ewa Chodakowska poszalała. Pojawiła się na ulicach Warszawy w luksusowym aucie, obcisłym stroju, którego nie powstydziłaby się J.Lo, i butach z najwyższej półki. Ile kosztowały jej botki?

Ewa Chodakowska ciężką pracą, uporem i niezwykłą otwartością i szczerością zapracowała na wielki sukces. Często jest nazywana trenerką Polek, a jej nazwisko znane jest również tym, którzy siłownie, treningi i diety omijają szerokim łukiem. Około 10 lat istnienia na rynku zaowocowało odpowiednią gratyfikacją. Dzisiaj popularna Choda może pozwolić sobie na niemałe luksusy.

Ewa Chodakowska w luksusowej stylizacji

W środowy poranek Ewa Chodakowska była gościem Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o tym, jak osiągnęła sukces, jaka była do niego jej droga.

Jako nastolatka byłam zbuntowana, chciałam chodzić własnymi ścieżkami, wszędzie na przekór. Nie można było mi powiedzieć co i jak mam robić. Byłam chłopczycą. Towarzystwo kolegów było mi bliższe niż modowe nowinki – mówiła w programie – Przyszedł taki moment, że zaczęto mnie pytać, jak to zrobiłam, jak coś osiągnęłam. Zauważyłam, że przychodzą do mnie ludzie po radę, z takimi problemami życiowymi. Kwestia motywacji była też na porządku dziennym. Tak że połączenie tych dwóch pasji przyszło naturalnie.

Kolejnym krokiem w jej karierze, była popularyzacja swojej pasji. Zrobiła to z potrzeby serca, nie liczyła na profity, ale one i tak z czasem przyszły.

Wyszłam do ludzi, bo po prostu chciałam się kimś zaopiekować. Nie robiłam tego dla sukcesu, dla korzyści finansowych. Robiłam to z serca, żeby komuś pomóc.

Dziś Chodakowska jest uosobieniem sukcesu. Robi to, co kocha, a przy okazji nieźle zarabia. A zarobione pieniądze wydaje na luksusy. Wystarczy wspomnieć chociażby auto, jakim porusza się trenerka. Lamborghini Urus to motoryzacyjny top topów. Jego ceny zaczynają się od 1.250.000 złotych, a kończą na 2.400.000 zł w limitowanych edycjach. Ewa rozpieszcza się, jak widać.

Samochód Ewy Chodakowskiej

Samochód Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska ma buty Louis Vuitton

Została przyłapana na ulicy przez paparazzi nie tylko w obłędnym samochodzie, ale też w ciekawej stylizacji. Bordowy, obcisły kombinezon w panterkę, połączyła z butami jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie – nosiła botki Louis Vuitton, model Wonderland Ranger, które kosztowały – bagatela – około 1500 dolarów, czyli około 5 i pół tysiąca złotych. Ich fason przypomina ciężkie obuwie traperskie, a logo twórcy umieszczono dyskretnie, na bocznym pasku. Nie da się ukryć, że jej stylizacja ściągała spojrzenia przechodniów.

Buty Louis Vuitton

Buty Louis Vuitton

Jej postawa, sposób życia, to motywacja dla wielu kobiet. Patrząc na trenerkę, jak nie musi sobie żałować luksusów, wydaje się, że ta siła do zmian jeszcze wzrasta.


Buty Ewy Chodakowskiej

Buty Ewy Chodakowskiej

Buty Ewy Chodakowskiej

Buty Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska – buty Louis Vuitton

Ewa Chodakowska – buty Louis Vuitton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×