Opalona na czekoladkę Edyta Górniak pokazała zgrabne nogi i wielki dekolt! Konferencja „Agenta” była jej!

Edyta Górniak jak milion dolarów na konferencji Agenta Gwiazdy

Podczas dzisiejszej konferencji nowej edycji Agent Gwiazdy, najbardziej wyczekiwaną gwiazdą była bez wątpienia Edyta Górniak. Piosenkarka nie zawiodła oczekiwań, zjawiła się w doskonałej formie.

Edyta Górniak niedawno była na wakacjach w Tajlandii, gdzie pięknie opaliła swoje atrakcyjne ciało. Efektami opalenizny gwiazda pochwaliła się podczas dzisiejszej prezentacji nowego sezonu Agent Gwiazdy. Gdy tylko Edyta zjawiła się w zasięgu obiektywów fotoreporterów, natychmiast skradła całe show wszystkim pozostałym gwiazdom.

Piosenkarka bez wątpienia jest czarnym koniem programu, to ona ściągnie mnóstwo widzów przed ekrany. Również podczas konferencji jej urok oczarował wszystkich obecnych. Edyta miała na sobie dopasowaną czarną skórzaną mini, która widowiskowo zaprezentowała jej zgrabne i opalone nogi. Artystka odsłoniła także ramiona i piękny dekolt. Przed wejściem na ściankę gwiazda miała na sobie krótki czarny płaszczyk, zdobiony skórzaną lamówką.

Do swojego looku Górniak dobrała beżowe, bardzo kobiece szpilki oraz spektakularną biżuterię. Gwiazda wyglądała na wypoczętą, miała świetny makijaż i bardzo naturalną fryzurę.

Taką śliczną Edytę lubimy najbardziej.

Obsada „Agent Gwiazdy 4” na konferencji prasowej: Kinga Rusin, Maria Sadowska, Michał Koterski, Viola Kołakowska

Edyta Górniak bez makijażu zachwyca jak nigdy! Jej były partner teraz widzi, ile stracił

Mamy przeciek z „Agenta”! Edyta Górniak już pierwszego dnia zszokowała uczestników! Damian Kordas zdradził smaczki z planu [WIDEO]


Edyta Górniak w czarnym płaszczu

Edyta Górniak w czarnym płaszczu

Edyta Górniak promuje Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak promuje Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak na konferencji Agenta

Edyta Górniak na konferencji Agenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×