Szukaj

Cannes 2018. Zjawiskowa Penélope Cruz przyćmiła wszystkie gwiazdy na ceremonii otwarcia! Towarzyszył jej przystojny ukochany!

Penelope Cruz i Javier Bardem - ceremonia otwarcia Cannes 2018

Cannes 2018. Penélope Cruz i Javier Bardem na ceremonii otwarcia

8 maja odbyła się inauguracja najbardziej prestiżowego festiwalu filmowego na świecie – Cannes 2018 opanowało urocze francuskie miasto i na kilka dni zamieniło je w stolicę światowego kina. To właśnie tu odbywają się najważniejsze premiery roku i rozdawane są Złote Palmy. Na czerwonym dywanie nigdy nie brakuje też gwiazd największego formatu, ze wszystkich stron świata. W tym roku nie mogło oczywiście zabraknąć zjawiskowej Penélope Cruz, której towarzyszył ukochany Javier Bardem. Aktorka kompletnie skradła światło reflektorów w swojej kreacji.

Kreacja Penélope Cruz na otwarciu festiwalu w Cannes 2018

Na ten specjalny wieczór Penélope wybrała klasyczną czerń – połączenie koronek i piór na kimś, kto może pochwalić się tak piękną sylwetką zawsze jest dobrym wyborem. Gwiazda postawiła na suknię podkreślającą talię i biodra, ze spektakularną, typowo balową spódnicą, która ciągnęła się za nią, zakończona widowiskowym ogonem. Suknia bez wątpienia rzucała się w oczy i robiła wrażenie, a Cruz – poruszając się w tej niełatwej do okiełznania kreacji z niebywałym wdziękiem – skupiała na sobie uwagę wszystkich.

Na poklask zasługuje również delikatny makijaż i burza ciemnych, lśniących włosów, puszczonych luźno na plecy. Przyjemnym akcentem rozjaśniającym nieco całą stylizację były długie, srebrne kolczyki wysadzane rubinami. Piękne kontrastowały z ciemną karnacją i oczami gwiazdy, podkreślając jej egzotyczną urodę.

Jak wam się podoba? Według nas to jedna z najlepszych stylizacji wieczoru!

Cannes: Tych kreacji nie można zapomnieć! Zobaczcie najpiękniejsze cuda z czerwonego dywanu! Brigitte Bardot, księżna Diana, Angelina Jolie…

Grażyna Torbicka pełną parą szykuje się do Cannes! Takiej szalonej fryzury nie miała nigdy!

Piękne ambasadorki i wysłanniczki L’Oreal Paris przygotowują się do wyjazdu na festiwal w Cannes 2018! Na jakie kreacje i makijaż postawią? [WIDEO]


L'Oréal Paris – koniecznie sprawdź

Podoba ci się styl ubierania Penelope Cruz?

×