Szukaj

Kasia Sokołowska pokazała swojego partnera na Balu TVN 2018! Stworzyli bardzo stylowy duet

Katarzyna Sokołowska z partnerem na Balu TVN 2018

Jesienny sezon towarzyski w show-biznesie w pełni, ale nie można by mówić o godnym pożegnaniu wakacji bez Balu TVN 2018, który jest największą i najbardziej prestiżową imprezą w ciągu roku. To właśnie tu spotyka się śmietanka rodzimego show-biznesu, by wesprzeć Fundację TVN Nie jesteś sam. Jest głośno, kolorowo i luksusowo, a na ściankach można często napotkać osobistości zwykle “rzadko występujące w przyrodzie”. Jakie?

Takie jak Anna Lewandowska, która omija szerokim łukiem większość branżowych imprez, Martyna WojciechowskaPrzemkiem Kossakowskim, debiutująca oficjalnie po raz pierwszy czy Katarzyna Sokołowska ze swoim ukochanym. Ich obecność wzbudziła ogromne emocje.

Sokołowska raczej nie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem, trzyma je również z daleka od show-biznesu, więc partner u boku gwiazdy Top Model wzbudził spore zainteresowanie. Wszystkie oczy i tak skupiały się jednak na Katarzynie, która swoją stylizacją zostawiła większość gwiazd daleko w tyle.

Jurorka Top Model znana jest z zamiłowania do mocnych kolorów. Tym razem postawiła na intensywny róż, a jej sukienka miała naprawdę oryginalny fason. Pięknie opinała biust i talię, podkreślając idealną sylwetkę Sokołowskiej, a asymetryczna spódnica odsłaniała zgrabne łydki i kolana, “uzbrojone” w błyszczące szpilki ze szpicem.

Swoją stylizację Katarzyna uzupełniła kolorową, uroczą torebką, delikatną biżuterią i wieczorowym, choć bardzo subtelnym makijażem. Zadziorna fryzura przełamywała nieco słodycz całego looku i dodawała pazura, sprawiając, że równowaga została zachowana, a całą stylizację można zaliczyć do naprawdę udanych.

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Anna Lewandowska w nudnej stylizacji na Balu TVN 2018? Nic bardziej mylnego! Wystarczyło, że zrzuciła marynarkę


Co sądzisz o tej stylizacji?

×