Anita Lipnicka aż zaniemówiła na widok nowej fryzury. Z postrzępioną grzywką i w takiej długości jeszcze jej nie widzieliśmy

Anita Lipnicka fryzura

Anita Lipnicka fryzura

Anita Lipnicka przeszła odważną metamorfozę. Pochwaliła się nowym wizerunkiem w social mediach. Jak teraz wygląda?

Anita Lipnicka jest kobietą wielu talentów. Już jako nastolatka rozpoczęła karierę w świecie mody, jednak szybko zrozumiała, że to muzyce chciałaby poświęcić resztę swojego zawodowego życia. Na samym początku kariery była związana z zespołem Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty. Obie były komercyjnym sukcesem grupy.

W 1996 roku podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej. Jej debiutancki album Wszystko się może zdarzyć trzykrotnie pokrył się platyną, a piosenki, które go promowały w krótkim czasie stały się wielkimi hitami.

W 2002 roku gwiazda zdecydowała się spróbować czegoś nowego. To wówczas nawiązała współpracę z Johnem Porterem, z którym wydała kilka albumów. Krążki cieszyły się dużą popularnością, a oni coraz bardziej się do siebie zbliżali. Przez 12 lat pozostawali w nieformalnym związku, którego owocem jest córka Pola.

Anita kilkukrotnie podejmowała decyzje, które wywracały jej życie do góry nogami. Patrząc na jej doświadczenia z przeszłości, można stwierdzić, że jest bardzo odważna. Tej cechy nie zabrakło jej, gdy usiadła na fotelu w salonie fryzjerskim. Ostre cięcie zupełnie ją odmieniło.

Anita Lipnicka zmieniła fryzurę. Jak wygląda obecnie?

To nie pierwszy raz, gdy Anita znacznie zmieniła fryzurę. W 2019 roku po raz pierwszy od lat pokazała się na salonach w bardzo krótkich włosach. Ta zmiana nie umknęła uwadze dziennikarzy, fanów oraz fotoreporterów. Wokalistka jest piękną kobietą i w każdym wydaniu wygląda atrakcyjnie, jednak okazało się, że drastycznej metamorfozy w ogóle nie planowała. Przez wpadkę jej fryzjera zmuszona była obciąć włosy:

Fryzjerka spaliła jej włosy. Nie pozostało nic, jak ostre cięcie, którego Anita nie planowała – mówiła nam osoba z otoczenia piosenkarki.

Nie trzeba było długo czekać, by wokalistka wróciła do podobnej długości, co sprzed feralnej wpadki. Wiadomo jednak, że kobieta zmienną jest i wraz z nadejściem wiosny Lipnicka zdecydowała się poddać kolejnej metamorfozie, a jej efektami podzieliła się na Instagramie.

Anita podczas wizyty u fryzjera zdecydowała się odświeżyć kolor włosów oraz podcięła i wycieniowała końcówki. To jednak nie wszystko, ponieważ gwiazda zdecydowała się także na grzywkę. Nigdy wcześniej nie była ona tak długa i niesforna jak teraz.

Nowa fryzura odjęła 45-latce co najmniej 10 lat, a włosy czesane przez wiatr tylko dodały jej uroku. Nic dziwnego, że piosenkarka aż zaniemówiła z wrażenia, gdy odmieniona pozowała do zdjęcia.

Pod zdjęciem w krótkim czasie zaczęło przybywać serduszek i komentarzy, wśród których nie brakuje komplementów:

  • Nie poznałam Cię. Swoją drogą cudnie Ci już te włosy odrosły.
  • Kobieta jest najpiękniejsza, gdy czesze ją wiatr.

Musimy przyznać, że Anita w nowej fryzurze wygląda przepięknie. A wy jak oceniacie jej metamorfozę?


Anita Lipnicka w nowej fryzurze

Anita Lipnicka w nowej fryzurze

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka (1)

Anita Lipnicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×