Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wie jak ożywić nawet najzwyklejszą stylizację! Jej torebka z premiery “Listów do M. 3” to prawdziwy SZTOS

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem - Listy do M. 3, premiera filmu

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu “Listy do M. 3”

6 listopada odbył się pokaz najbardziej oczekiwanego polskiego filmu roku – Listy do M. 3 zawitały na specjalnej, przedpremierowej projekcji dla gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się znani i lubiani z warszawskiego show-biznesu, a także aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów świątecznej komedii romantycznej.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak i jej ukochanego, Piotr Woźniak-Staraka. Para bywa ostatnio coraz częściej na ściankach i zachwyca swoim wyglądem. Tym razem Agnieszka zrobiła furorę torebką, ale cała jej stylizacja zasługuje na uwagę.

Do długiego, czarnego płaszcza z dużymi guzikami Woźniak-Starak dobrała koszulę z wysokim kołnierzykiem, ozdobioną koronkowymi ornamentami i ściągniętą na szyi czarną tasiemką. Dół był równie klasyczny – czarne spodnie z kantem zakrywały botki i optycznie wydłużały i tak sięgające nieba nogi gwiazdy, a delikatny makijaż rozświetlał twarz i nadawał jej bardzo kobiecej subtelności. Ten czarno-biały zestaw nie byłby jednak tak interesujący, gdyby nie ogniście czerwona torebka Agnieszki w bardzo modny w tym roku kwiecisty motyw. Złote elementy świetnie kontrastowały z jej kolorem i sprawiały, że niesamowicie przykuwała wzrok.

A jak wam podoba się stylizacja Woźniak-Starak? Hit czy kit?

Premiera filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Dygant jak luksusowa śnieżynka kusiła nagimi plecami!

„Listy do M. 3” bez Macieja Stuhra! Dlaczego zabrakło głównego bohatera?

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak [DUŻO ZDJĘĆ]


Wybierzesz się do kina na Listy do M. 3?

×