Szukaj

Agnieszka Chylińska znów przeszła totalną metamorfozę! Jej nowy styl powali was na kolana, ale to buty skradną serca!

Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam Talent"

Agnieszka Chylińska na castingu do “Mam Talent!”

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Gdy zaczynała karierę, jej styl był wyzywający, ostry, wzbudzał spore kontrowersje i nieustannie pozostawał na językach. Z czasem zmienił się w bardziej kobiecy, świadomy. Z upływem lat Agnieszka nieco złagodniała, ale ani trochę nie zatraciła swojej charyzmy i pazura, za który pokochali ją fani. Udowodniła to świetnie podczas castingów do Mam Talent.

Gwiazda pojawiła się w stylizacji, która niegdyś nieźle kłóciłaby się z jej wizerunkiem. Na ramiona narzuciła jasną marynarkę w roślinny wzorek, a pod nią ukryła koszulkę z arbuzem. Na szyi gwiazdy możemy zobaczyć szalik w przygaszonym, błękitno-szarym kolorze, a na nim okulary przeciwsłoneczne, które na pewno bardzo się przydały biorąc pod uwagę panującą ostatnio pogodę.

Do kompletu wokalistka dobrała wygodne, fabrycznie podziurawione jeansy do połowy łydki i drobną biżuterię. Największą furorę robią jednak jej buty. Ozdobione kolorowym moro i związane czerwonymi sznurowadłami bez wątpienia nie uszły uwadze fanów. Podobnie było z nową fryzurą Agnieszki, która zafundowała sobie niedawno seledynowego irokeza i wygląda w nim naprawdę wystrzałowo.

Jak wam się podoba?

Agnieszka Chylińska świętuje 10-lecie „Mam talent!” w najbardziej odjechanej fryzurze w swojej karierze! Jest moc!

Agnieszka Chylińska KOCHA metamorfozy, ale tym razem naprawdę się rozpędziła! Fani łapią się za głowy. „Co tu się stało?!”

Agnieszka Chylińska przeszła KOLEJNĄ metamorfozę! Fryzura sztos, ale fanów martwi coś innego. „Źle to wygląda”


Zrzut ekranu 2015-11-03 o 15.28.17

Czy Agnieszka Chylińska jest zbyt szczupła?

×