ExclusiveMajka Jeżowska o urodzinach Piaska: "Normalnie zrobiłby huczną imprezę". Wytknęła aż dwa kłamstwa powielane przez media

Majka Jeżowska o urodzinach Piaska: "Normalnie zrobiłby huczną imprezę". Wytknęła aż dwa kłamstwa powielane przez media

Majka Jeżowska o 50. urodzinach Piaska
Majka Jeżowska o 50. urodzinach Piaska
30.03.2021 07:40

50. urodziny Andrzeja Piasecznego stały się kultowe, tak samo jak jego słynny występ na Eurowizji w 2001 roku w Kopenhadze. Na początku stycznia wokalista obchodził okrągły jubileusz. Z tej okazji urządził przyjęcie, na które zaprosił kilka osób z branży. W kameralnym gronie wznoszono toasty i poruszano najbardziej prywatne tematy. Nagrania niemal natychmiast trafiły do sieci, a wszystko dzięki Nergalowi.

Adam Darski jako jedyny z gości intensywnie relacjonował na Instagramie przebieg imprezy, na której zaproszeni goście bawili się w najlepsze. Najmocniejszym punktem wieczoru było wykrzykiwanie haseł, które wielokrotnie skandowały tysiące demonstrantów podczas Strajku Kobiet:

J***ć biedę, PiS i Konfederację – wołał Piaseczny, gdy goście wznieśli kieliszki, by odśpiewać mu piosenkę urodzinową.

Na przyjęciu obecna była również Majka Jeżowska, która na tę okazję zadbała o oprawę muzyczną. Przyjaciółka wokalisty ułożyła dla niego odważny tekst pod melodię jego hitu Śniadanie do łóżka.

Nikt z gości nie spodziewał się, że po zamkniętej imprezie w gronie tylko kilku osób może wybuchnąć wielki skandal, przez który Andrzej będzie musiał stawić czoła nieprzyjemnym komentarzom, a jego praca w TVP stanie pod znakiem zapytania, na co wskazuje oświadczenie stacji.

Majka Jeżowska o filmiku z 50. urodzin Piaska

Do całej sprawy na prośbę Jastrząb Post odniosła się Majka Jeżowska. Gwiazda opowiedziała o przebiegu imprezy od strony uczestnika. Zaznaczyła, że nagranie udostępnione przez Nergala pochodzi z początku przyjęcia:

Przede wszystkim na tym filmiku nie ma nic strasznego. Najgorsze są tytuły, którymi ten filmik został obdarzony. Bo tytuły mają się nijak do filmiku. Po pierwsze sugerują, że była to jakaś impreza patologiczna, że nie wiadomo, co się tam działo. A to był początek imprezy, gdzie wznosiliśmy toast za jubilata wspaniałym winem, które sam kupił.

Domówka – wbrew temu, co pisały media – nie odbyła się w domu Nergala nad morzem. Majka zwróciła też uwagę na brak jakichkolwiek zakazanych używek. Gwiazda uważa, że powielane przez media oszczerstwa są krzywdzące dla Andrzeja:

Pierwszy nagłówek, który się ukazał, to że Nergal zrobił imprezę dla Piaska – pierwsze kłamstwo. Drugie, że były tam jakieś zakazane używki. Gdzie to jest na filmie? Proszę pokazać. Oprócz tego, że była to prywatna impreza i nikt nie powinien wrzucać filmików z prywatnej imprezy do sieci, ale znając Adasia, który niczego się nie boi, i ma wszystko gdzieś, wrzucił, pomimo, że prosiliśmy aby nie nagrywał.

Jeżowska relację na profilu Nergala zobaczyła dopiero na drugi dzień:

Ja to zobaczyłam dopiero na drugi dzień. Było tak fajnie u Andrzeja, że nikt nie patrzył w telefon. Gdybym patrzyła z nudów, to bym zobaczyła, że jestem oznaczona i bym powiedziała, co to jest. Ale ponieważ wszyscy się dobrze bawiliśmy, to dopiero zobaczyliśmy nagłówki na drugi dzień.

Majka Jeżowska ma swoje urodziny już w maju. Czy zaprosi na nie Adama?

Nergal nigdy nie był na moich urodzinach. Lubię Adama, przygotowywał mnie do Pol'and'Rock festiwalu. Czasem się widujemy, ale to naprawdę są rzadkie spotkania. Tym bardziej cieszyliśmy się, że możemy uczestniczyć w imprezie jubilata, który normalnie zrobiłby bardzo huczną imprezę, bo wiem, że się przygotowywał do swojej 50-tki i naprawdę miała być huczna impreza na 100 par. A że było skromne, bardzo eleganckie grono ludzi, to te komentarze i tytuły były nie na miejscu i miały się nijak do tego, co się działo.

Cała rozmowa z Majką poniżej:

Wideo z 50. urodzin Piaska, jakie udostępnił Nergal:

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny
Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska
Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska
Adam Nergal Darski
Adam Nergal Darski
Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin
Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin
Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska
Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także