Kylie Jenner w końcu się do TEGO przyznała! „W pewnym momencie przesadziłam z…”

Kylie Jenner przesadziła z powiększaniem ost

Kylie Jenner przesadziła z powiększaniem ost

Kylie Jenner o powiększeniu ust

O tej rodzinie słyszeli już chyba wszyscy. Ród Kardashianów od lat znany jest na całym świecie. Wszystko to za sprawą reality-show pokazującego ich życie. Progam wciąż cieszy się ogromną popularnością, a członkowie rodziny Kardashianów robią zawrotną karierę.

Zobacz: Prawie naga Kim Kardashian na Instagramie! Jak ona schudła! 

Najbardziej znana jest oczywiście Kim, ale pozostałe siostry, a także matka robią wszystko, by o nich także się mówiło. Kontrowersyjne sesje zdjęciowe i życie w atmosferze skandalu doskonale opisuje wszystkie panie. Ostatnio wciąż o sobie przypomina Kylie Jenner. Modelka znana jest z ciągłego eksperymentowania ze swoją fryzurą. Kylie otworzyła też własną markę kosmentyczną. Fanki jednak były niezadowolone z jakości produktów. Jenner postanowiła przekonać wszystkich, że się mylą, ale to na niewiele się zdało. Mówi się, że firma celebrytki przynosi straty. Modelka stara się ratować swój wizerunek i ostatnio zaskoczyła wyznaniem. Przyznała, że przesadziła z zabiegami powiększającymi usta. 

Jaki jest mój największy błąd w dbaniu o urodę? W pewnym momencie zdecydowanie przesadziłam z powiększaniem ust – powiedziała w jednym z wywiadów 

Trzeba przyznać, że naprawdę rzadko się zdarza, aby którakolwiek gwiazda publicznie o tym opowiadała. Jak myślicie, czy był to celowy zabieg, który miał odwrócić uwagę opinii publicznej od klęski jej marki kosmetycznej?

Zobacz: Kylie Jenner już tak nie wygląda. Gwiazda znów zmieniła fryzurę

Kylie Jenner o zabiegach powiększających usta

Kylie Jenner o zabiegach powiększających usta

Kylie Jenner - MET Gala 2016

Kylie Jenner przesadziła z zabiegami powiększającymi usta? (fot. East News)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×