Iga Lis pokazała zdjęcie z koleżanką. Wow co za nogi!

Iga Lis pokazała zgrabne nogi na Instagramie
Iga Lis bardzo chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w sieci. Nastolatka od jakiegoś czasu próbuje sił w modelingu. Ma już za sobą kilka pokazów.
Iga bez wątpienia odziedziczyła urodę po mamie, Kindze Rusin. Jest do niej coraz bardziej podobna. Dziś na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym chwali się długimi i zgrabnymi nogami.
Dziewczyna ma bardzo ładną i szczupłą sylwetkę oraz jest bardzo fotogeniczna. Dlatego ma spore szanse, żeby jej marzenia się spełniły. Jednak Kinga pilnuje żeby córka na poważnie traktowała również naukę. Ostatnio odebrała nawet nagrodę od Ambasadora USA w Polsce.
Zobacz: Kinga Rusin może być dumna z Igi Lis! Nastolatka z bardzo ważnym wyróżnieniem od Amerykanów
Jak myślicie, czy Iga ze swoimi warunkami odniesie międzynarodowy sukces w modelingu? Obserwujecie ją na Instagramie?
Zobacz: Iga Lis pokazała swoje kolejne piękne zdjęcia. Jest coraz bardziej podobna do Kingi Rusin?

Iga Lis chwali się długimi nogami – Instagram

Iga Lis chwali się długimi nogami – Instagram

Iga Lis - Instagram

Iga Lis - Instagram

Iga Lis w czapce - Instagram