Kardashianki na MET Gala 2016. Jak wyglądały? Zdjęcia
Wirtualna Polska

Cztery Kardashianki na MET Gala 2016. Prawie wszystkie upodobały sobie tego samego projektanta. Która wyglądała najlepiej?

Kardashianki na MET Gala 2016 w kreacjach Balmain

Kardashianki na MET Gala 2016 w kreacjach Balmain

Kardashianki na MET Gala 2016

Wirtualna Polska

Dosłownie kilka godzin temu w Nowym Jorku odbyła się jedna z najważniejszych imprez modowych roku. W Metropolitan Museum of Art miała miejsce MET Gala 2016 czy też MET Ball, która jak zwykle przyciągnęła wiele gwiazd.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bal był ściśle połączony z wystawą o określonej tematyce poświęconej najczęściej jednemu z projektantów. Tym razem hasłem przewodnim było Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology (Manus x Machina: Moda w epoce technologii). Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród znakomitości mogliśmy dostrzec między innymi Beyonce, Madonnę, Lady Gagę czy Taylor Swift

Zobacz: Tłum gwiazd na MET Gali 2016: Beyonce, Madonna, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Nicky Minaj…

Na MET Gala 2016 nie mogło zabraknąć także przedstawicielek najsłynniejszego rodu na świecie. Mowa oczywiście o Kardashiankach. Wszystkie panie włożyły kreację Balmain, jedynie Kendall wybrała projekt Versace. Na uroczystość przybyły: Kris Jenner oraz Kim Kardashian z mężem Kanye Westem. Nie mogło też zabraknąć modelek: Kendall Jenner i Kylie Jenner. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowały i oceńcie, która najlepiej.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×